«БАЗОВІ НАВИЧКИ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА МЕДІАЦІЇ»

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)

Громадська організація «Добропільський центр молоді «Добро» спільно з громадською організацією «Захист родини» та відділом культури Добропільської міської ради в рамках реалізації проекту «Налагодження суспільного діалогу шляхом створення центру місцевої активності» запрошує соціальних працівників, психологів, вчителів та волонтерів з Великого Добропілля та Добропільського району до участі у чотириденному тренінгу «БАЗОВІ НАВИЧКИ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА МЕДІАЦІЇ».

Тренінги проходитимуть у приміщенні центральної бібліотеки (вул. Первомайска, 121, 3-ій поверх) з 5 по 8 грудня 2014 року з 9-ої до 18-ої години. (Перший тренінг 5-го грудня розпочнеться о 10:00 реєстрація учасників з 9:30) Тренером виступає голова РГО “Жіночі ініціативи” (м. Пирятин) – Ірина Таран.

Програма тренінгів включає:

1. Співробітницький підхід до вирішення конфліктів.

2. Мотиви поведінки в конфлікті: інтереси і потреби, способи їх розрізнення та визначення, застосування в суперечці.

3. Процедура і етапи медіації, навички медіатора на кожному з етапів.

4. Базові навички медіації - ознайомлення, відпрацювання.

5. Відпрацювання комунікативних навичок (мистецтво задавати питання і тримати паузу, перефразування, підсумовування).

6. Етичні принципи роботи медіатора та ін..

Особлива увага приділятиметься практичному відпрацюванню кожним учасником навичок визначення інтересів та налагодження конструктивного комунікації між сторонами.

Тренінг проводиться за моделлю залученого навчання, що дозволяє актуалізувати стереотипи поведінки в конфліктних ситуаціях. Близько 80% тренінгу присвячена відпрацюванню практичних навичок і проходить у форматі рольових ігор, роботи в малих групах та практичних вправ.

За результатами тренінгу ви навчитеся:
виявляти позиції та інтереси сторін у конфлікті;
створювати і підтримувати атмосферу співпраці та довіри;
допомагати учасникам конфлікту усвідомлювати свої інтереси і альтернативи, шукати і знаходити найкращий варіант вирішення;
ефективно застосовувати необхідні комунікативні навички під час процесу медіації та переговорів;

зможете:

• застосовувати елементи медіації у професійному та особистому житті;

• самостійно організовувати процес медіації від попередніх зустрічей зі сторонами і до прийняття оптимального рішення в нескладних випадках.

Задля участі у тренінгу необхідно надіслати заявку (П.І.Б., місце роботи або навчання та контакти) за електронною адресою vikazubckova@yandex.ru

З усіх питань просимо звертатися: керівник проекту Зубкова Вікторія +380 50 858 70 97 або +380 96 030 01 52

Це тренінг впроваджується в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього тренінгу і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

би

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать