Розповсюджені схеми шахрайства та як вберегтися від них – на таку тему сьогодні з учнями спілкувались співробітники поліції Добропілля.
Поліцейські обговорили зі школярами реальні випадки шахрайства та способи вберегтися від них. Інспектори закликали дітей приділити час своїм старшим родичам і літнім сусідам та розказати їм як не потрапити на гачок аферистів.
Ось, три головні поради, які допоможуть не поповнити ряди ошуканих громадян в інтернеті.
1. Не надавати особисті дані на незнайомих сайтах. Паспортні й платіжні дані, телефон, логін і пароль в інтернеті надавати тільки в разі 100% впевненості, що перебуваєте на офіційних сайтах.
2. Не робити передоплату при покупці в інтернет-магазині. Краще використовувати спосіб покупки – накладений платіж. Тоді можна отримати товар, оглянути його і після цього оплатити.
3. Не користуватися підозрілими сервісами або пропозиціями інших людей. Люди або сервіси, що пропонують швидкий заробіток або допомогу в рішенні кредитних труднощів часто виявляються шахраями.
На тему шахрайства зі школярами говорили й поліцейські Добропілля. Зустріч відбулась у загальноосвітній школі № 19.
Поліцейські роздали дітям інформаційні листівки та нагадали, що у будь-якій незрозумілій ситуації слід телефонувати на лінію «102».