Жіноча білизнаЖінки добре знають, як вибирати повсякденну білизну. У цьому випадку важливі зручність, практичність, якість тканини, відсутність зайвого декору, міцність і м'якість швів, відповідність кольору відтінку костюма. А ось коли мова йде про те, щоб придбати сексуальний комплект, багато з жінок просто губляться від великої кількості варіантів. Особливо значний вибір в Інтернеті. Так, в online-каталозі https://theman.com.ua/erotichna-bilizna еротична білизна представлена у солідному асортименті. Помірна ціна на всі комплекти тільки ускладнює вибір.

Правила вибору вдалої нижньої білизни

Не бійтеся експериментувати. Більшість жінок підсвідомо починають шукати білизну, яка схожа на комплекти, які вони носять у повсякденному житті. Однак еротичні моделі повинні бути цікавішими. Придивіться до бюстьє з заниженою талією, відвертим тунікам з сітчастого або прозорого матеріалу. Дуже добре виглядають на представницях прекрасної статі корсети.

Ретельно вибирайте колір. В першу чергу орієнтуватися потрібно не на свої вподобання і моду. Відтінок повинен гармоніювати з вашим кольоротипом. В такому випадку ви будете виглядати в білизні приголомшливо і спокусливо. Не бійтеся яскравих забарвлень. Якщо вам йде червона білизна, сміливо купуйте такий комплект.

Зверніть увагу на вироби з контрастними вставками. Часто вони дозволяють візуально поліпшити фігуру.

Велика кількість декору в сексуальній білизні тільки вітається. Це можуть бути стрази, мережива, сітчасті вставки, металеві заклепки і т.д. Все залежить від обраного вами стилю.

Обов'язково враховуйте особливості своєї фігури. Купуючи білизну, ви повинні прагнути до того, щоб вона якомога більше нагадувала в ньому стандарт «пісочний годинник».

Жіноча білизнаЯк вибрати білизну по фігурі?

У вас слабо виражена талія? Шукайте корсети. Вони дозволяють візуально прибрати пару сантиметрів з живота і додати їх у бюсті. Практично будь-яка фігура в корсетах виглядає сексуально.

Хочете підкреслити грудь? Бюстгальтери з ефектом пуш-ап дозволять це зробити. Дуже добре, якщо чашки, при цьому, будуть середнього розміру і трикутної форми. Велика кількість декору теж додасть сантиметрів в бюсті. Ну і, зрозуміло, світлі і яскраві відтінки теж візуально скорегують грудь. А ось улюблений жінками чорний, в цьому випадку, «вкраде» пару сентиментів.

Потрібно заховати животик? Виручить бюстьє з заниженою талією з щільного матеріалу. Воно обов'язково повинно бути пошито з кісточками для корекції фігури.

Купити комплекти, які відповідають перерахованим критеріям, можна в інтернет-магазині Theman. Доставка проводиться по всій Україні.