Кожна картина є оригінальним твором мистецтва, у котрому автор увіковічив свою думку, враження або натхнення. Це вишуканий подарунок, що необмежений роками. При погляді на нього кожен раз уява оживляє зміст і дає простір для різних ідей. Картини створюються для того, щоб подарувати радість і тепло від спогадів. Щоб поділитися найважливішим з іншими людьми.

Протягом довгого часу полотна заворожують і навіть приголомшують суспільство. Старі чи нові – зображено в них може бути все що завгодно:

● квіти;

● архітектура;

● пейзаж;

● сакральне мистецтво.

Кожен такий твір несе в собі якийсь зміст, послання від автора до нащадків.

Як пишеться картина

Автор починає писати картину спочатку у своїй уяві. Він розробляє композицію, вибирає техніку й інструменти, котрими буде працювати. При цьому від останніх буде залежати і загальне враження від картини в цілому. Твори мистецтва пишуть:

1. Олівцем. Він гарно передає глибину й матовість чорного кольору.

2. Аквареллю. Це єдиний вид фарб, що відрізняється і яскравістю, і прозорістю. Картини з акварелі можуть повідати багато про зображене на них.

3. Пастеллю. Передає соковиті й ніжні відтінки, такі роботи можна сплутати з аквареллю.

4. Олією. Насиченість і яскравість кольорів зберігається навіть після висихання.

Сучасні майстри працюють у всіх цих техніках окремо або поєднуючи їх. Тому у будь-якій з них можна купити картину – Львів дає таку можливість.