Маркетплейс - це майданчик, на якому представлена велика кількість продавців, що пропонують свої товари або послуги. Хоча слово це не всім ще знайоме, подібними сайтами ми користуємося досить давно. До даного типу майданчиків відносяться Пром.юа, Амазон, АвтоПро.

Навіть торгові гіганти прийшли до висновку, що «кучкування» сьогодні може мати синергічний ефект. Так, наприклад, сайт Lamoda запропонував маркетплейс, на якому розміщуються товари Ecco, Redken тощо. Російський банк Tinkoff запустив свій варіант фінансового маркеплейса, де клієнти можуть підключити послуги інших банків.

Коли співпраця з маркетплейсамі вигідна?

Уявіть, що у вас є маленький інтернет-магазин з продажу автозапчастин. Людина заходить на ваш сайт (хоча для цього потрібно буде дуже постаратися і вкласти гроші в рекламу), шукає потрібну деталь, але купить він її не відразу. Чому? Тому що зараз існує величезний список пропозицій, і щоб задовольнити свій попит покупцям потрібно вивчити ціни, властивості товару, прочитати відгуки, порівняти обраний товар з аналогами. І якщо ви не можете задовольнити ці потреби, то потенційний покупець просто піде з сайту.

Як не крути, але сьогодні найвигіднішим рішенням для продавців є співпраця з майданчиками-агрегаторами. І якщо ви хочете працювати в ніші продажу автозапчастин, ласкаво просимо на https://avtopro.ua.

3 причини співпрацювати з маркетплейсамі

1. Залучення відвідувачів. З огляду на, що АвтоПро - тематичний сайт, то можна сміливо сказати, що сюди заходить цільова аудиторія. Швидше за все багато з відвідувачів вже здійснювали тут покупки, правда, у інших продавців, але тепер тут є ви, і якщо ваше цінова або асортиментна пропозиція виявиться цікавішою, то цілком ймовірно, що наступна закрита угода буде саме ваша.

2. Правильна презентація товару. Маркетплейс зацікавлений в зростанні ваших продажів, тому тут вам допоможуть правильно презентувати вашу продукцію. Простий і зрозумілий для кожного інтерфейс приваблює покупців, всього 4-5 кліків відокремлює людини від замовлення.

3. Рекламна компанія. Працюйте над розширенням свого асортименту і підвищенням рівня сервісного обслуговування, а рекламу залиште маркетплейсу. Сео-можливості і ресурси маркетплейсів набагато ширше, ніж у маленьких окремо взятих сайтів.

Можливості АвтоПро

АвтоПро є унікальною системою, де укладаються угоди купівлі-продажу деталей для авто.

Приєднатися до проекту ви можете безкоштовно, а оплачуєте ви тільки ті додаткові інструменти, які на вашу думку допоможуть вам поліпшити продаж і підвищити прибуток. Це сервіс з 17-річним стажем, де розміщений величезний каталог деталей, сюди щодня заходить близько 80 тис. покупців.

На сайті ведеться боротьба з демпінгом. Продавати запчастини тут зможе кожен - і великий інтернет-магазин, і людина, яка збирається позбутися від декількох зайвих деталей.