Радіатори - невід'ємні елементи опалювальної системи. Вони можуть бути непомітними «роботяги», яких найчастіше приховують. Однак представлені і такі варіанти, які дозволяють отримувати заповітне тепло і прикрашати простір кімнати. Саме до таких і відносяться дизайнерські радіатори опалення. Це оригінальні і красиві елементи, створені з використанням високоякісних матеріалів за авторськими проектами.

Вигідне придбання

Красиві батареї - реальність, яку планомірно втілюють в життя талановиті дизайнери і спеціалізований магазин «Радімакс». Вся представлена на сайті ​​продукція не тільки оригінальна і ефектна, вона також відрізняється відмінними експлуатаційними та технічними характеристиками:

  • Високий рівень теплопровідності. Для виробництва використовується чавун, сталь, біметал - матеріали, які досить швидко нагріваються, але повільно охолоджуються. Навіть в разі відключення опалення батарея ще кілька годин буде обігрівати приміщення.
  • Високий рівень міцності і гідроізоляції - використовуваний матеріал не боїться гідравлічних і температурних ударів. Навіть з часом продукція не деформується, залишається міцною і надійною.
  • Висока стійкість до хімічних речовин - в якості теплоносія можуть бути використані різні склади.

Довговічність продукції - ще один вигідний фактор. Продукція має високу міцність, вона зносостійка, а тому прослужити може кілька десятиліть. Чавунні і сталеві дизайнерські радіатори опалення нічим не поступаються своїм менш вишуканим аналогам.

Різноманітність запропонованих варіантів

Дизайнерські батареї опалення можуть бути виконані в різних стилях. Найбільшу популярність отримали радіатори в стилі:

  • Ретро - це чавунні моделі, які доповнюються вишуканими візерунками, віньєтками, міцними ніжками, лаконічними лініями і складними завитками.
  • Модерн - оригінальний варіант, який підходить для мінімалізму і сучасних напрямів. Деякі вироби пофарбовані в прості, інші - в яскраві кольори. В асортименті представлені і такі варіанти, елементи яких чорнене, золочені, срібні або штучно зістарені.

Вибирати відповідну продукцію рекомендується з урахуванням стилю самого інтер'єру і переваг замовника. Важливо правильно визначити кількість секцій, яких буде достатньо для нормального обігріву приміщення. Цей параметр буде залежати від площі опалювальної кімнати.