Непоправні джерела енергії, до яких відноситься нафту і газ, вугілля та уран, пр. Рано чи пізно закінчуються. Вони ж завдають серйозної шкоди екології, а також людству. Саме тому люди все частіше звертають увагу на надолужуваних джерела енергії. І тут поза конкуренцією власне Світило, яке буде виділяти тепло і світло ще не один мільйон років. Облаштовані сонячні електростанці дозволяють використовувати випромінювання для отримання електричної енергії. Це перспективний напрям, який тільки розвивається, але вже отримало перші позитивні результати. Встановлювати СЕС можна як в приватних будинках, так і в котеджах, на заміських дачах і на виробничих об'єктах.

Де зручно і доцільно встановлювати СЕС?

Використовувати сонячну енергію перспективно. Це означає, що користувач або частково, або взагалі повністю не залежить вже від центральної мережі. Застосування сучасних геліосистем приносить вигоду, особливо коли:

  • Багато сонячних і ясних днів в районі, де буде встановлена ​​станція.
  • Споживання самої електроенергії центральної або локальної мережі має певні обмеження або строгий ліміт.
  • На місцевості немає ліній електростанцій, оскільки вона важкодоступна або віддалена від центральної мережі. Навіть в цьому місці можуть бути висвітлені вулиці.
  • У будинку є прилади, які споживають незначну кількість енергії.

Скористатися пропозицією самої природи вигідно ще й в тому випадку, якщо споживання енергії зафіксовано занадто велике, а тому потрібно шукати й інші джерела її поповнення. Взагалі людство все активніше використовує альтернативні методи, щоб ще і захищати навколишнє середовище і не залежати від постачальників. Саме тому активно розробляються, вводяться в експлуатацію електростанції сонячного типу. Загальна їх площа постійно зростає. У Китаї, Європі, Японії, США таких об'єктів вже більше 200, загальна їх площа становить 450 млн. Кв. м.

Особливість роботи СЕС

В основі таких систем фотоелементи, які повністю або частково складатися з кремнію. Всі елементи з'єднані між собою і являють мережу. Один з компонентів буде включати позитивний заряд, а інший - негативний. В процесі попадання фотона на поверхню виникає особливий перехід, який і відповідає за перехід сонячної енергії в електричну. Для нормальної роботи таких систем потрібно цілий комплекс сучасного обладнання. У «Екотехнік» вам готові надати не тільки сучасне обладнання, але і послуги по монтажу та регулювання кожного з сонячних колекторів або батарей.