Ковані вироби - невід'ємний атрибут вишуканого та стильного ландшафтного дизайну. Майстерно виконані роботи використовувалися для оформлення присадибних ділянок уже кілька століть назад. Згодом мода на таку добротну і стильну розкіш не пройшла, проте ковалі поряд з дійшли до нас секретами майстерності стали використовувати сучасні технології та досконалий матеріал для отримання справжніх сталевих шедеврів.

Функції кованих виробів в саду

Запропоновані кращими майстрами компанії steeland.com.ua ковані елементи дозволяють:

  • Визначити межі ділянки.
  • Захистити прибудинкову територію від сторонніх осіб і тварин.
  • Прикрасити простір.
  • Розділити сад на зони.
  • Створити тінисті алеї.

В останньому випадку використовується кований елемент як міцно і довговічною основи, яка буде підтримувати в'юнкі рослини. Вони швидко обплетуть сталевий остов, тому в оздобленні саду братиме участь ще й сама Природа.

Різноманітність сталевих архітектурних форм для благоустрою саду

Особливу гідність, яким можуть похвалитися всі елементи, створені досвідченими ковалями, - це ексклюзивність. Двох однакових предметів не існує, коли за справу беруться справжні професіонали. Вони можуть за власними або проектам клієнтів створювати декор і функціональні елементи.

Шпалери

Це оригінальні опори для квітів і кучерявих рослин. Вони будуть служити ще і як разграничителя присадибної ділянки. Повітряні ковані елементи в обрамленні смарагдової зелені і квітів використовуються як моноскульптури, які виконані у вигляді стійки, можуть доповнюватися з ємністю для підживлення рослин.

Альтанки та лавки

Це місця для відпочинку, які дають відпочити втомленим м'язам, а заодно задовольняють потребу людини в прекрасному. Для великого саду майстри готові виготовити лавки і лавки тільки з кованих елементів. Для невеликої ділянки підходять вироби з доповненням з дерева, пластика, каменю. Встановлений поруч кований мангал урізноманітнює будь-яке свято.

Трельяж

Об'ємне і вишукане виріб, які служать для вертикального озеленення. Встановлювати такий елемент можна в будь-якому місці саду, навантажувальний показник такого прикраси нічим не обмежений. Сталь витримає постійне навантаження на протязі довгого часу.

Свічники і ліхтарі

Такий декор служить для прикраси саду в романтичному стилі. Використовувати ковані свічники і ліхтарі можна за прямим призначенням, вони дозволять повернути до життя епоху лицарства.