Сучасні пластикові підвіконня Crystalit - продукція, виготовлена ​​з високоякісного матеріалу на німецькому обладнанні. Такий підхід дозволяє виробникам зробити і запропонувати покупцям вироби з ідеально рівною і гладкою поверхнею, чіткими розмірами, відмінною міцністю і надійністю. Підвіконня Crystalit екологічно чисті і довговічні, для надійності вони покриваються глянцевим двошаровим акриловим покриттям.

Головні переваги

Виконані з пластика вироби отримали відмінні відгуки фахівців галузі і покупців. Всі вони відзначають:

  • Високий рівень міцності - потовщені стінки поряд з додатковими ребрами жорсткості дозволяють отримати продукцію довговічну, стійку до зношування і механічного впливу.
  • Гладку і рівну поверхню - зручна в очищенні, не накопичує бруд.
  • Підвищену стійкість до великих температур - поверхня без деформації і зовнішній, структурних змін може прогріватися до 75 градусів. на «кристалів» не залишиться і сліду від гарячої чашки.
  • Велика колірна гамма, вибір фактур.
  • Вологонепроникність - вогкість, підвищений рівень вологи, вода не вплинуть на структуру підвіконь.
  • Несприйнятливість до ультрафіолету - навіть якщо вони постійно спрямовані сонячні промені не пошкоджують структуру, не впливають на колір і форму продукції.
  • Екологічна безпека - в складі немає токсинів, небезпечних речовин, формальдегіди і свинець не включають до складу сировини при виробництві.

Термін служби також порадує покупців. Вони можуть бути впевнені, що підвіконня прослужать не менше 50 років і вище. При правильному монтажі і належному догляді термін експлуатації легко можна продовжити до 70 років.

Особливості продукції і колірна палітра

Підвіконня Crystalit виготовлені у формі стандартного капіноса (з переднім вигином). Ширина капіноса становить 4 см, товщина підвіконня - 2 см. Виробник дотримується стандартного розміру по ширині - 10-60 см, крок - 5 см. Замовники мають можливість вибрати і купити підвіконня будь-яких габаритів, максимальна довжина - 6 метрів.

Кольорове різноманіття дозволяє підібрати продукцію, яка ідеально впишеться в інтер'єр кімнати. Асортиментна лінійка включає як класичні білі відтінки, так і розкішну імітацію під натуральне дерево і мармур. Представлені на сайті http://kom-fort.kiev.ua/produktsiya/podokonniki/crystalit підвіконня насичені відтінками дорогих порід дерева, є в колекціях і фантазії на тему геометрії і абстракції. Таке обрамлення вікна стане кольоровим акцентом в кімнаті, зробить приміщення цікавим.