CRM-система здатна підвищити процес автоматизації бізнесу та допомагає оптимізувати процеси, що пов’язані з взаємодією з клієнтами. Зміни, що привносить кожна CRM-система впливають не лише на зовнішню взаємодію бізнесу (обслуговування клієнтів), а й внутрішні відносини між відділами. CRM-системи вимагають глибокої реструктуризації існуючих процесів у компанії. Інтеграція CRM без оптимізації не приведе до бажаного результату, а лише здатна потонути у валі необробленої необхідним чином інформації.

Також важливо враховувати, що систему можна інтегрувати за наявності інформаційного центру, на базисі якого відбудеться компонування процесів.

Якщо впровадженням буде займатись спеціаліст з низькою кваліфікацією, це може призвести до помилок в інформаційні системі, що здатні завдати великої шкоди вашому бізнесу.

Причини помилок при спробі завантажити crm систему

Найчастіше до збоїв в запуску CRM призводять наступні помилки:

  • Технологічні: використання некваліфікованого технічного персоналу або використання неліцензійного софту призводить до некоректного експорту інформації або відмиранні цілих інформаційних кластерів.
  • Функціональні: можливості CRM-системи, яка використовується, часто не відповідають особливостям компанії. В результаті для вирішення проблеми відсутності функціоналу співробітники компанії повертаються до створення своїх власних записів. Це призводить до зменшення ефективності використання системи, а в деяких випадках взагалі втрачає сенс.
  • Організаційні: невикористання співробітниками компанії можливостей системи в результаті їх низької підготовки. Систему необхідно не тільки встановити, а й навчити персонал використовувати її переваги.

Чому варто замовити впровадження CRM

Лише скориставшись професійними навичками спеціалістів, ваша компанія зможе отримати якісний CRM продукт, що здатен стати незамінним помічником при взаємодії з клієнтами та колегами.

Ми пропонуємо розробку срм систем з урахуванням особливостей вашого бізнесу та з використанням тільки необхідних вам функцій. В продукті відсутні нагромадження функціоналу, в наші специалісти інтегрують СRM навіть в бізнес з великими об’ємами процесів.

Наша система має зручний інтерфейс для споживачів, підтримку продукту та функціонал, що здатен задовільнити будь-які вимоги від партнерів. Не втрачайте часу – скористайтесь перевагами професійної CRM системи від професіоналів!