Картинки по запросу Літній табір для малюківВсі батьки мріють бачити свою дитину здоровою, щасливою, розумною та успішною. Допомогти в досягненні амбітних цілей допоможуть розвиваючі заняття. Від народження кожна дитина володіє величезним потенціалом, який часто залишається не повністю використаним. Батьки мають допомогти дитині максимально розкрити її потенціал. Сучасні педагогічні методики спираються на методику, викладену японським педагогом - новатором Масару Ібукі у книзі «Після трьох вже пізно». Першою цеглинкою, що закладається у фундамент знань являється дошкільна освіта. Все, що закладено у цей фундамент, буде визначати рівень та якість життя дорослої людини.

Те, що дорослим вдається засвоїти ціною великих зусиль, діти засвоюють граючи. Якщо не запізнитися з початком навчання, то можна не сумніватися, що дитина отримає якісну вищу освіту, буде мати гідний рівень життя, фінансове благополуччя, високий соціальний статус. Сучасні розвиваючі заняття, що закладені фахівцями в програми всебічного розвитку дітей, розраховані на певні вікові категорії.Такі програми допомагають дітям - Вивчити основи грамоти, поставити правильне мовлення,- Дотриматися балансу фізичного, інтелектуального, художнього, естетичного та пізнавального розвитку.- Виявити, та максимально розвинути індивідуальні здібності.

У Дитячому Центрі, при використанні методик випереджального розвитку всебічних здібностей дітей, враховують їх вік та психологічні особливості. Програми Центру використовують передовий досвід всесвітньо відомих педагогів різних поколінь. А унікальна авторська методика Олени Чернявської дозволяє малечі дуже легко в ігровій формі засвоювати інформацію. Про навчальні програми Дитячого Центру більше дізнайтеся на інтернет – ресурсі https://shkolaradosti.ua/ua/.

Метою розвиваючих програм являється всебічний розвиток дитини. Дитина навчається писати без помилок, вивчає риторику, розвиває фізичну форму, інтелект та художній смак, активно пізнає навколишній світ. Підхід до кожної дитини індивідуальний. Важливо, що процес занять не викликає у дитини втоми. Сприймаючи навчання як гру, дитина не втрачає зацікавленість в навчанні. Дошкільне навчання проводиться курсами, що враховують вік та здібності дитини.

Розвиваючі заняття допомагають виявити сильні сторони дитини, та працювати над їх розвитком. Важливо, що завдяки заняттям, 6 – 7 річна дитина повністю готова до засвоєння складної шкільної програми. А підготовка, отримана у Дитячому Центрі дозволяє дитині пройти відбір до престижного навчального закладу. Поглиблене вивчення іноземної мови з раннього віку відкриває перспективи отримання якісної освіти за кордоном. Завдяки знанням, що отримані ще у дитячому садку, можна отримати грант на продовження освіти в Америці або Європі.

Розвивати здібності дитини треба у різних напрямках, а ким стати у дорослому житті вона вирішить сама. Кваліфіковані педагоги у дитячому садку докладають максимум зусиль, щоб дитина змогла себе повністю проявити. Дитячій колектив сприяє більш швидкому розвитку дитини. Додаткові заняття у гуртках та секціях розвивають особливі дитячі здібності, сприяють зміцненню здоров’я.

У Дитячому центрі діти додатково можуть займатися Baby - йогою, карате – до, фітнесом, пісочною анімацією, гончарним ремеслом, hend made. Також доступні заняття музикою, живописом, вокалом, хореографією. Розуміння прекрасного, робить людину більш витонченою та благородною. Дитячий Центр надає всі можливості для розвитку дитини, тільки треба не спізнитися ними скористатися.