Декор – важливий елемент будь-якого інтер'єру. В хід йдуть різні прикраси, які відповідають концепції дизайну. Для кожного варіанту оформлення передбачений персональний комплект аксесуарів. Однак є універсальні предмети, які можна зустріти в будь-якій кімнаті. Йдеться про картини. Живопис дуже різноманітний, це дозволяє йому стати частиною будь-якого оформлення.

Вам здається, що звичайне полотно – занадто банально і передбачувано? Тоді відмовтеся від нього на користь модульної картини. Йдеться про фрагментований живопис. Такі картини складають на стіні немов пазл. Знайти модульні картини не складе труднощів, відкривайте сайт https://walldeco.ua/kartiny-modulnye і вибирайте варіанти.

Чому Walldeco?

Мова про компанію зайшла не випадково. Це відомий постачальник живопису в Україні. Його відрізняють:

  • багатий асортимент;
  • якість продукції;
  • гарний сервіс;
  • адекватна цінова політика.

У каталогах Walldeco представлені модульні картини, полотна сучасних авторів, репродукції. Неважливо, який дизайн був обраний для кімнати – підходящий варіант живопису гарантовано знайдеться в асортименті.

Різноманітність пропозицій

Модульні картини відрізняються не тільки за розмірами, кольором, сюжетом. У них може бути різна кількість фрагментів. Форма також варіюється. Наприклад популярний варіант – арка, де шматочки викладаються дугою. Це варіант з п'яти елементів, подібна картина допомагає максимально заповнити порожню стіну. В якості альтернативи їй можна використовувати «гірку».

Всі п'ять фрагментів полотна йдуть хвилею? Це варіант виконання «Джага» - актуальне рішення для стилю модерн, який любить ламані лінії та гру з формами.

Найбільш популярні у користувачів триптихи. У плані форми обмежень немає. Це можуть бути горизонтальні картини, вертикальні, де елементи розміщуються один над однім.

Вибираємо полотна з Walldeco під дизайн

Чим складніший і химерніший дизайн, тим важче до нього підібрати картину. Звичайно, з Walldeco можна знайти будь-які рішення. Навіть для стимпанку тут знайдеться відповідна модульна картина – йдеться про полотно з чотирьох фрагментів «Компас на карті». Воно ідеально підходить під концепцію цього дизайну. Палітра кольорів теж вибрана вдало.

Потрібний живопис для поп-арту? Використовуйте барвистий «Портрет» - він виконаний в дусі цього напрямку. Вінтажності інтер'єру додадуть полотна «Вежа», «Будиночок в лісі», «Кульбаба» із сепією.

Модульні картини не просто допомагають заповнити пустоти в антуражі. Вони можуть виконувати кілька функцій – вносити акценти, підкреслювати концепцію, приховувати вади поверхні.