Ось уже більше тижня весь світ обговорює найголовнішу новина - військовий стан в Україні. Після конфлікту, який стався між Росією і Україною в Керченській протоці, українському президенту нічого не залишалося, як скликати чергову сесію і на ній підписати указ про воєнний стан, яке триватиме 30 днів. Всі ці дні в Україні було тихо, але ось саме сьогодні, прочитавши всі новини світу, стало зрозуміло, що українцям загрожує масштабна вторгнення. Про це повідомив Віктор Муженко. Він в черговому інтерв'ю заявив, що Росія несе серйозну загрозу Україні. Він вважається, то саме зараз на кордонах зібралося максимальну кількість російської військової техніки. Чим закінчиться цей конфлікт ще рано, але стежити за новинами потрібно, щоб бути готовим до будь-яких ситуацій.

Про що ще говорить сьогодні світ?

Стільки йдеться про політику, але ж і в світі шоу бізнесу є багато того, що буде цікаво українцям. Наприклад, сьогодні з'явилася замітка про співачку Ользі Поляковій. Висока і струнка зірка естради звела всіх чоловіків з розуму своїм коротким платтям. Співачка активно веде свій профіль в Інстаграме розповідаючи своїм фанатам про все, що з нею сталося і, викладаючи свої найсвіжіші фото. І ось в новому кліпі співачка красувалася в короткому червоному платті з латексу, ніж вразила всіх чоловіків. Відразу після виходу кліпу з'явилося понад 40 тисяч лайків.

Ще одні співачка вразила фанатів своїм виглядом. Віра Брежнєва похвалилася своєю новою фотосесією, але вона справила на шанувальників зовсім не той ефект, який планувалося. Після перегляду фото з'явилося багато переживань з приводу того, що Брежнєва вже сильно схудла. За цю фотосесію фанати за добу поставили більше 150 тис. Лайків.

Українській співачці Ані Лорак пригадали її минулі Гришко. Ще в 90-х коли президентом України був Кучма співачка вела активну агітацію і навіть знялася в ролику, який розповідав який Кучма хороший. І ось тепер вона ось уже багато років живе в Росії і виступає саме в Росії, яка сьогодні воює з Україною.

Більше корисної інформації та нових сенсаційних заяв можна знайти на нашому сайті https://znaj.ua/ru. Щогодини портал розповідає, що сталося в Україні, Росії чи в світі. Заходи і будь в курсі всього першим.