Оцінка гаражів і паркінгів в Києві досить потрібна послуга, адже сьогодні їхня чисельність вже перевищує 500 000 об’єктів. І якщо ГБК будується все менше, то комплекси із парко місцями зводяться щомісячно і щорічно. Про це повідомляє http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/.

Незалежна експертна оцінка нерухомого майна в Україні та інших країнах, допомагає перш за все власникам такого майна і інвесторам. Не завжди можна визначити правильну ринкову вартість. Хоча більшість людей вважають, що вони все знають. Але от в суді чи посольстві просто на слово ніхто не повірить і потрібно буде надати офіційний документ.

Важливо! Інколи маючи технічний паспорт БТІ, громадяни вважають, що там вказана оціночна вартість. Хоча ж там насправді вказується залишкова інвентаризаційна вартість, яка враховує вартість будівельних матеріалів. Також може і враховуватися ступінь зносу. Ринкова ж із цією вартістю нічого спільного немає.

Оцінка гаражів і паркінгів – що враховує експертна оцінка?

Оцінка гаражів і паркінгів враховує декілька основних і два-три другорядні параметри, що формують вартість такого майна:

  • Місцерозташування. Цей параметр найбільш вагомий – він формує левову частку вартості. Наприклад, паркінг в Печерському районі, на вулиці Паторжинського, буде коштувати орієнтовно 30 000$. А схожий об’єкт, що розташований на Дніпровській Набережній, що в Дарницькому районі, коштуватиме вдвічі дешевше.
  • Додаткові приміщення. Це фактор важливий саме для гаража. Наявність утеплення металевого гаража і оглядової ями, складу чи погребу – це може збільшити ціну для продавця.
  • Загальна площа.
  • Матеріал будівництва.

Зверніть увагу! Експертна оцінка нерухомості для продажу в Києві чи іншому місті України, має бути внесена до єдиного модуля, роботу яких сьогодні забезпечують «прокладки» майданчики. Вони беруть додаткову плату за реєстрацію, тому це суттєво збільшило витрати на оформлення договору купівлі-продажу для пересічного громадянина.

Експертна оцінка гаражів і паркінгів для нотаріуса, суду або інших цілей

Якщо Вам потрібна експертна оцінка гаражів чи техпаспорт на гараж, радимо Вам звернутися до компанії «Хорив». Вона виконує експертну оцінку для нотаріуса, а також для візових центрів, бухгалтерського обліку, тощо.

Оцінка паркінгу проводиться за один день. Вартість вказана на сторінці сайту, який легко можна знайти в світовій мережі інтернету. Просто використайте пошукову систему Гугл або Яндекс.

Джерело: оценка-киев.укр