Як не прогадати, і вибрати іграшку для дитини, яка буде і корисною, і цікавою малюку? Звичайно ж, обрати набір для конструювання! Конструктори – це універсальні іграшки, що навчатимуть дитину використовувати уяву і фантазію, водночас розвиваючи дрібну моторику та увагу.

Вибирати таку іграшку потрібно відповідно до віку малюка. Наймолодшим підійдуть конструктори з кубиків. Додатковою користю буде, якщо кубики виготовлені з натурального дерева. Такі іграшки відчуваються в руках по особливому, даруючи дитині нові тактильні відчуття, дозволяючи вивчати вагу, текстуру дерева та форму такого предмета. Для 3-4 річних малюків в такий дерев’яний набір можуть входити і циліндрики, пірамідки та предмети інших форм, з яких буде так зручно будувати справжній замок!

Набори для конструювання для 5-7 річних

Діткам, що підросли, потрібні складніші іграшки. Звичайними кубиками їх вже не зацікавити. В такому віці малюки використовують сюжетно рольові ігри. Отже конструктори мають виконувати і це завдання. Та й елементи самих наборів можуть бути складнішими і за формою, і за типом кріплення. Тут уже варіантів конструкторів вигадано безліч! Обрати найкращий варіант конструктора дуже просто в інтернет – магазині https://toys4brain.com.ua/

Як же вибрати серед усього різноманіття? Для початку потрібно вирішити з якого матеріалу може бути виготовлена бажана іграшка:

  • з пластику,

  • дерев’яна,

  • металева,

  • картонна.

Старий-добрий металевий конструктор

Набори з металевих деталей, які з’єднується болтиками та гайками, користувалися попитом з середини минулого століття. Багато хто з дорослих ще пам’ятають свій металевий конструктор з радянських часів. Та й зараз такі набори все ще можна придбати, щоб зібрати цікаву машинку, чи космічну будівлю. Граючись, дитина не лише застосовує фантазію, а й вивчає найпростіші принципи конструювання.

Пластикові конструктори – різноманіття форм та кольорів

Такий універсальний матеріал, як пластик, дозволяє виготовляти іграшки для дітей яких завгодно форм та різної тематики. Такі моделі конструкторів можуть бути різними для ігор, більше спрямованих для дівчаток чи хлопчиків.

Для трішки старших дітей є складніші набори, які окрім пластикових деталей, мають ще й електричні схеми, моторчики. Такий конструктор з купки розрізнених деталей перетворюється на самохідний автомобіль, або рухомого динозавра. У продажу є багато варіацій моделей таких іграшок.

З таких сучасних забавок дитина може дізнаватись і про використання енергії з альтернативних джерел: вітру, сонця, соленої води.

Дерев’яні набори: повернення до природних матеріалів

Останнім часом особливої популярності набули дерев’яні конструктори. З розвитком лазерних технологій стало можливим витинати з дерева навіть найдрібніші деталі. Тепер це вже не тільки іграшки для дітей. Багато наборів достатньо складні, так що збирати їх буде цікаво навіть дорослим.

Для дітей молодшого віку з таких дерев’яних деталей можна зібрати автомобіль, скриньку, що відчиняється, трактор, що їздить. Такі конструктори є непростими та водночас і цікавішими. Виготовлені з природного матеріалу, зі збереженими натуральними кольорами, вони додатково передають заспокійливі відчуття. А зібрана модель стане стильним елементом в інтер’єрі кімнати.