Купівля мінітрактор для особистих потреб і агробізнесу вимагає певних знань. Одні з ключових хвилюючих питань - купити заднеприводную машину або доплатити і взяти 4x4. Безумовно повнопривідний варіант краще. Чому це так, ми розберемо в статті.

Чому повнопривідна КПП для минитрактора краще?

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ПОВНОГО ПРИВОДУ

Повний привід дозволяє передавати крутний момент на всі колеса. До складу системи входять: КПП, зчеплення, міжколісні диференціали і піввісь коліс. Мінітрактор з повним приводом відноситься до класу професійної сільгосптехніки, дивіться інфо https://motokosmos.com.ua/minitraktory розрахованої на серйозну роботу.

У повнопривідного трактора є кілька переваг

Збільшена прохідність. Машина краще справляється з бездоріжжям і складними грунтами.
Підвищена тяга. Оператор може підключати важку навішення, розширюючи функціонал техніки.
Комфортне керування. Трактор буде більш маневреним.
Ідеальним комплектом вважається гідропідсилювач керма і повний привід. Трактор обладнаний ГУР, буде легше проходити повороти і краще управлятися. Для більшої економії можна вибрати модель з повним приводом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ КУПІВЛІ

Маленькі приватні угіддя не вимагає великої продуктивності і потужності від трактора. Для таких площ зазвичай купують заднеприводную техніку зі збільшеними задніми колесами. Наприклад, https://motokosmos.com.ua/t25. Вони дозволяють краще тримати зчеплення з трасою і підвищують тяговий потенціал.
Для об'ємного ділянки і важкої роботи краще взяти трактор з колісною формулою 4x4. Повнопривідна коробка передачі і провідні 4 колеса дозволяють трактору повноцінно реалізувати свою міць і тягове зусилля.

КОНСТРУКЦІЯ І ПРИНЦИП РОБОТИ навішування

Роторні косарки поділяють по розташуванню ріжучої частини. Воно знаходиться збоку пристрою, ззаду або спереду. Залежно від модифікації, конструкція може мати до трьох ножів, що покращує продуктивність агрегату.
Роторна косарка відрізняється простою конструкцією з приводом. Скошування відбувається за допомогою обертання загострених дисків-ножів, закріплених на опорному колесі.
Вільний рух елементів дозволяє НЕ звертати уваги на нерівності грунту. Тому, роторний тип більш ефективний для горбистій місцевості, ніж сегментна.
Косарка працює від передачі трактора або від його руху. Опорна колесо починає рухатися, змушуючи обертатися ріжучий елемент, через що і відбувається покіс.
Відзначимо, що косарки з трьома ножами працюють тільки від трактора. Трьохножові варіанти застосовуються на великих полях для швидкого і ефективного результату. Ця машина https://motokosmos.com.ua/minitraktor_dongfeng_404_dhlc з усіма провідними колеса буде більш ефективно орати поле, збирати урожай і заготовляти сіно. Крім того, повний привід дозволяє перевозити досить важкі вантажі.