Авангард – це дуже сміливий і новаторський стиль в дизайні інтер'єру, який з'явився ще на початку 20 століття і демонстрував культурно-естетичний виклик класичним тенденціям. Стилістика допускає найсміливіші експерименти з оформленням простору, дозволяє відчути себе справжнім першовідкривачем і надихає на нестандартні ідеї, сміливі рішення, нові перемоги.

Ключові особливості

Визначними рисами авангарду вважається активне використання новітніх матеріалів, кольорів і форм. Переважають насичені, контрастні кольори. Наприклад, авангардне рішення – це облицювання стін, стелі та підлоги в контрастних відтінках – червоному, зеленому, жовтому, чорно-білому. Але тут важливо, щоб все робили професіонали: https://partner-design.com.ua/ua/.

авангард

Не обов'язково робити такою строкатою всю обстановку. Цілком достатньо буде і вітража в подібному колірному поєднанні, картини на однотонній стіні, штор соковитого кольору або строкатого контрасту оббивки м'яких меблів з декоративними подушками. Яскраві кольорові акценти – одна з основ стилістики.

авангард

Ще один обов'язковий момент авангарду – технологічне і прогресивне наповнення:

  • плазмові телевізори останніх моделей;
  • функціональна побутова техніка;
  • столи, дивани, що складаються і ховаються в стіни;
  • непомітні шафи-купе в нішах.

Підходять незвичайні форми, предмети інтер'єру з подвійним-потрійним призначенням, тобто трансформери. При цьому дрібні деталі в конструкціях зазвичай відсутні, а принтів і візерунків або немає, або використовуються великі прості форми на зразок кіл, трикутників, квадратів. Один з кращих варіантів меблювання для авангардного інтер'єру – дизайнерські або зроблені на ваше замовлення меблі, щось з колекцій в дусі хай-тек, техно, мінімалізм.

Матеріали

У якості матеріалів підходять метал, дерево, скло, шкіра, пластик і синтетичні тканини. Найголовніше – якість виконання, гармонійність і свіжість дизайну.

При цьому для підтримання стилю обов'язкові велика кількість світла і повітря. Тому, незважаючи на всю химерність форм і змісту, перевантаженість в атмосфері не відчувається. А достатня кількість світла може бути досягнута як панорамними вікнами, так і великою кількістю штучних джерел світла. Самі люстри і світильники можуть бути, непомітними деталями оформлення або ж і яскравими акцентами з абажурами незвичайних форм і забарвлень.