PSM-Profile - лідер на ринку будівельних матеріалів

Вибір будівельних матеріалів є непростим завданням, так як від їх якості безпосередньо залежить термін експлуатації будівлі. Найкращі матеріали для покрівлі та фасадних робіт пропонує компанія PSM-Profile. Її продукція відрізняється високою якістю і доступною ціною. Більш ніж за 20 років існування на ринку товари цього бренду знайшли високу популярність як серед пересічних споживачів, так і серед великих промислових компаній.

Усі будівельні матеріали, необхідні для виконання вищевказаних видів робіт, можна знайти на сайті https://psm-profile.com.ua/ua/, де менеджери компанії зможуть розповісти все про характеристики, монтажі та правила зберігання продукції.

Купити профнастил від виробника «ПСМ-ПРОФІЛЬ»

Шлях розвитку компанії PSM-Profile

Компанія «ПСМ-ПРОФІЛЬ» була відкрита у 1996-му році на території Полтави. Спочатку організація орієнтувалася на виробництво і установку металоконструкцій будь-якого рівня складності. Завдяки цьому вона взяла участь в створенні таких великих об'єктів як:

  • Яблунівський газопереробний завод;

  • Наріжнянське УППГ;

  • Личовська установка комплексної підготовки нафти і газу.

Окрім цього, за перші 6 років свого існування PSM-Profile встигла прокласти понад 1000 кілометрів труб для газопроводу і нафтопроводу.

2002 ий рік для компанії відзначивсявся виведенням власної продукції на український ринок будівельних матеріалів. Це стало можливо завдяки придбанню сучасного європейського устаткування з профілізації тонколистової і оцинкованої сталі. За порівняно короткий період часу продукція бренду знайшла високу популярність серед дилерів, які продають товари по всій території України, а також серед рядових споживачів. Велике бажання купити профнастил від «ПСМ-ПРОФІЛЬ» та інші будівельні матеріали було обумовлено європейською якістю і доступною ціною.

ПРОДАЖ ПРОФНАСТИЛУ І МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ ВІД ВИРОБНИКА

+38 (067) 547-67-41;  +38 (067) 532-34-99

E-mail: [email protected]

Незважаючи на велику популярність і успіхи, компанія продовжувала розвиватися з кожним роком. Досвідчені експерти та інженери працювали над удосконаленням вже готової продукції і створенням нових більш сучасних рішень. Завдяки цьому з'явилися покрівельні профілі ПР-8 і Н-44, швидкобудуюємі будівлі, а також унікальні сендвіч-панелі Trimoterm Power T для утеплення фасадів будівель.

Що потрібно знати про продукцію PSM-Profile

Серед асортименту, розміщеного на офіційному сайті виробника, можна знайти матеріали для утеплення поверхонь, для гідро- і пароізоляції, для створення риштувань, а також мансардні вікна, горищні сходи і системи для відведення води, яка стікає зі схилів даху.

Окремим пунктом там же виділені швидкобудуюємі будівлі, які можна облаштувати під будь-який бізнес, починаючи від ангарів і закінчуючи спортивними комплексами з якісної теплоізоляцією.

Головні переваги PSM-Profile

Як було зазначено вище, товари «ПСМ-ПРОФІЛЬ» відрізняються європейською якістю і доступною ціною. Однак, крім цього, існують й інші причини придбати металочерепицю або інші будівельні матеріали цього бренду:

  • високотехнологічне виробництво з використанням натуральної сировини;

  • гарантія якості;

  • виробництво товарів кращими експертами;

  • широкий вибір матеріалів і супутніх аксесуарів;

  • можливість придбання великих партій;

  • доставка по всій території України.

Крім усього вищевказаного, компанія також пропонує своїм клієнтам скористатися послугами монтажу придбаних матеріалів. Усі роботи при цьому виконуються під ключ в максимально короткий період часу зі збереженням високої якості.