Покрокове лікування наркоманії та алкоголізму

Ефективне, комплексне лікування наркоманії у Києві, реабілітація при алкогольній залежності пропонує пройти всеукраїнський наркологічний центр «Реванш». Успішне подолання згубних залежностей представляє собою послідовну програму, що складається з декількох основних кроків.

Стадії лікування наркоманії та алкоголізму

Крок 1 - консультація

Перше що потрібно зробити для початку боротьби з патологічними залежностями - це звернутися за допомогою. Отримати професійну консультацію безкоштовно, запросити фахівців на будинок, домовитися про попередню діагностику або госпіталізації, дізнатися вартість лікування можна у телефонному режимі або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті клініки.

Фахівці центру підкажуть, як поводитися з людиною, що знаходиться в стані алкогольного сп'яніння або наркотичної ломки, як надати йому першу долікарську допомогу і т.д.

Крок 2 - огляд і діагностика

Поставити пацієнтові точний діагноз і розробити ефективний план лікування неможливо без очного огляду, комплексної діагностики та аналізу результатів зібраного анамнезу. Проведення первинної діагностики можливо і в домашніх умовах. Однак для максимально результативного лікування потрібно повноцінне обстеження - медичне і психологічне.

Крок 3 - складання програми реабілітації

Щоб вилікувати алкоголізм у Києві, побороти наркоманію, не обійтися без точного, поетапного плану лікування. Програма реабілітаційного курсу розробляється в індивідуальному порядку для кожного пацієнта. Такий підхід дозволяє підбирати найбільш ефективні препарати і психотерапевтичні методики, досягати виражених, максимально позитивних результатів реабілітації.

Крок 4 - детоксикація

Лікування будь-якої хімічної залежності починається з проведення детоксикації. Програма Детокс спрямована на очищення організму від токсичних сполук, залишків штучних допінгів та продуктів їх розпаду. Результатом стає стабілізація фізичного та психоемоційного стану хворого, купірування фізіологічної залежності, усунення тяги до вживання наркотиків або алкоголю. Детоксикація відноситься до короткострокових методам лікування, але без її грамотного проведення подальша успішна психологічна реабілітація неможлива.

Крок 5 - фізичне відновлення і психологічна реабілітація

Здоровий спосіб життя, дотримання режиму дня, правильне харчування, спорт і прогулянки на свіжому повітрі сприяють фізичному відновленню реабілітантів. В ході реабілітаційного курсу пацієнти проходять лікування супутніх захворювань, вітамінотерапію, що також в значній мірі полегшує їх самопочуття.

Психологічна реабілітація включає в себе заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків», психотренінги, арт-терапію і працетерапію, сімейний системний психоаналіз. Різні культурні заходи, тренінги, лекції наповнюють життя реабілітанта, відволікаючи від думок про штучні допінгів. Поступово змінюється система цінностей людини, він навчається жити без спиртного і наркотичних речовин.

Крок 6 - постреабілітаціонной період

Після завершення реабілітаційного курсу і повернення у звичне середовище колишній залежній людині потрібна допомога та підтримка. Психоемоційна нестабільність, втрата звичного контролю, зіткнення з реальними життєвими проблемами і спокусами зовнішнього світу підвищують ймовірність рецидиву.

Запобігти зриву дозволяє терапевтичний супровід реабілітантів. Допомога психологів, соціальних працівників та волонтерів дає можливість випускникам подолати кризовий період та зайняти гідне місце в суспільстві у максимально стислі часові терміни.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua