Компанія Колумб Трейд пропонує послуги з підбору, розмитненню та доставці автомобілів в Україну по системі «під ключ». Фахівці компанії, опираючись на ваші побажання, підберуть автомобіль, організують підготовку необхідних документів і доправлять покупку кліенту.

Компанія гарантує, що всі побажання, зазначені в договорі, будуть виконані в повному обсязі і у встановлений термін. Комплекс послуг включає:

- підбір будь-якої марки, у тому числі Авто Форд з США;

- проведення процедури розмитнення;

- доставка авто в Україну;

- проведення ремонтних робіт;

- підготовка авто до проведення процедури сертифікації та ін.

Історія моделі авто Chevrolet Camaro

Перший серійний автомобіль Chevrolet Camaro був випущений в 1967 році і став основним суперником Ford Mustang, який успішно продавався компанією General Motors уже протягом 2 років. На запитання журналістів про історію виникнення найменування марки, конструктори відповідали: «Маленька зла тварина, що харчується мустангами», маючи на увазі модель авто конкурентів. У дійсності ж «Camaro» відбувся від слова «camarade», що в перекладі із французького позначає друг, товариш.

Перші авто моделі Chevrolet Camaro мали всього 80 опцій і один із двох варіантів кузова: купе або кабріолет. Поставлене завдання про випуск гідного конкурента суперпопулярному Ford Mustang змусила розробників ґрунтовно потрудитися над своїм дітищем. Автомобіль був упакований двигуном V8, потужністю 255 коней і об'ємом 5,7 літра. Трохи пізніше кількість опцій моделі було розширено до рівня SS, що дозволило автомобілю стати дуже популярним. Автомобіль отримав передні чорні решітки радіатора, що покриває фари, повітрязабірники на капоті та, найголовніше, – трьохсот двадцяти п'яти сильний двигун об'ємом шість із половиною літрів, збільшений надалі до трьохсот сімдесяти п'яти кінських сил.

Одночасно Chevrolet випустив ще одну версію Chevrolet Camaro Z-28, яка всупереч відсутності розтиражованої реклами стала самою популярною машиною за всю історію існування марки. Однак при покупці моделі Z-28 автовласник не отримував такі важливі опції, як SS набір, кондиціонер, автоматичну трансмісію і кузов кабріолет.

По закінченні 3 років з моменту випуску першого авто Chevrolet Camaro, компанія презентує новинку Camaro, якої призначено прожити на ринку протягом довгих 12 років. Модель отримала новий дизайн і збільшені габарити. При цьому компанії довелося відмовитися від випуску кабріолета, тому що купівельна спроможність населення на початку 1970 року скоротилася. Розробникам так само довелося відмовитися від випуску двигуна об'ємом 7,4 літра, і оновлена модель отримала двигун об'ємом в 396 кубічних дюймів (так тоді маркірувався об'ємом двигуна). Пізніше в 1975 році Chevrolet Camaro комплектувалася вже менш потужним мотором – ста п'яти сильним двигуном. В 1977 році, вперше за всю історію існування марки продаж Chevrolet Camaro обігнав продаж Ford Mustang. Така тенденція зберігалася аж до 1979 року, коли за рік було продано 282571 автомобілів марки Chevrolet Camaro.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885.