ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Перед пошуком роботи треба добре зрозуміти себе

Найкращими стратегіями пошуку та вибору роботи є: пізнання себе, пізнання ринку та застосування правильних дій. І все ж краще вибирати на початку переконання, що гарантують певні «конкретні кар’єри», наприклад, охорона київ робота, тому що вони краще оплачуються, тому що їх «простіше» отримати, тому що кожен їх вибирає, бо вони безпечніші.

Із психологічної точки зору, намагання та мотивація роботи, яка вам подобається, набагато вища та стабільніша, ніж будь-які зовнішні стимули (наприклад, зарплата) на роботі, яка вам не подобається. Недарма ви іноді сідаєте у зручне крісло перед сучасним комп’ютером, щоб отримати те на що заслуговуєте.

У більш детальному описі це виглядає так:

- По-перше, зосередьтеся на своїх хороших сторонах і визначте, що ви хочете зробити, у чому ви хороші. Це завжди повинно бути основою кожного процесу!

- По-друге, спокійно шукайте корисні риси ринку завдяки спокійній, поступовій роботі над собою. Це не дуже складне мистецтво, але (до речі) воно вимагає послідовності, наполегливості та рішучості.

- По-третє, навчіться представляти ці якості як у ваших досягненнях, так і в контексті резюме та супровідного листа.

- По-четверте, найголовніше, вибирайте таких роботодавців, щоб мати можливість реалізовувати себе особисто, виконуючи цілі своєї компанії.

- По-п’яте, зробіть ретельне дослідження роботодавця, як ви хоче представити свої досягнення та особливості, щоб відповідати заданому контексту пошуку. Ні в якому разі не слід «розтягувати» дані, але доцільно подавати їх таким чином, щоб їх логічна послідовність була пов'язана з культурою компанії.

Професійна порада

У ході опитування ми також запитали вас про часто виникаючі проблеми або інформаційні «недоліки» на ринку. Адже тут ми хочемо звернутися лише до тих, які нам здалися найважливішими.

Зарплата - поширене питання. І все, що вам потрібно зробити - це зайти на форуми або групи у Facebook і поговорити з професіоналами про те, як виглядають ставки. Від себе хочемо додати думку, що, знаючи вже якусь типову зарплату для початківця, варто слід спокійно подумати над своїм особистим брендом.

Нарешті, із знаковим «де взяти досвід». Це дуже просто - від ведення власної діяльності, від добровільних заходів, від допомоги НУО, від безкоштовних стажувань, від надання допомоги людям в подіях - і так далі, і так далі. Можна «увійти» принаймні до п’яти великих проектів до закінчення середньої школи.