Ще кілька десятиліть тому вбудована техніка вважалася чимось незвичним і практично не використовувалась в інтер'єрі. Сьогодні все докорінно змінилось, і якщо потрібно кухні купити, не в останню чергу покупці дивляться на те, чи є можливість вбудувати кухонну техніку, якої на сучасних кухнях досить багато. З часом вбудовані конструкції стали широко застосовуватись завдяки можливості значно збільшити простір в невеликій кімнаті і зробити її інтер'єр більш стильним. Звісно, щоб досягнути потрібного ефекту потрібно використовувати спеціальні меблі або виготовляти їх на замовлення. Останній варіант навіть більш зручний, оскільки в ньому можливо підійти до проблеми індивідуально і підібрати найкраще рішення.

Переваги та недоліки меблів під вбудовану техніку

Меблевим кухонним гарнітуром з вбудованою технікою називають композицію, яка складається з кількох модулів, які спеціально розроблені для розміщення в них побутової техніки. Обладнання може бути різним. Наприклад, пральні чи посудомийні машини, холодильники, духові шафи чи варильні поверхні. Також, часто вбудовують сучасні витяжні системи, які будуть практично непомітні з першого погляду.

Для початку розглянемо переваги таких меблів:

  • значно економлять корисний простір на кухні, що особливо потрібно, якщо вільного місця не так багато;
  • є можливість розташувати побутову техніку таким чином, щоб це було максимально зручно для власників приміщення;
  • висока функціональність, яка дозволяє використовувати подібні кухонні меблі одразу в декількох напрямках (наприклад, коли щось виступає одночасно технічною новинкою і робочою поверхнею);
  • прекрасний дизайн, який дозволяє приховати техніку але підкреслити загальну ідею інтер'єру .

Але потрібно змиритись з тим фактом, що окрім позитивних сторін є ще негативні моменти:

  • оскільки потрібно враховувати індивідуальні параметри, вартість меблів під вбудовану техніку вища, ніж традиційні гарнітури;
  • виконати перестановку буде значно важче, оскільки доведеться переносити комунікації;
  • якщо прилад вийде з ладу, найімовірніше, його доведеться міняти разом з шафою, або шукати точно таку ж модель з ідентичними розмірами.

Хоча є позитивні і негативні моменти, меблі під техніку стають все популярнішими. Є безліч компаній, які можуть запропонувати свої послуги з їх виготовлення. Навіть більше, замовники можуть самі обрати, які матеріали їм підходять, в якому дизайні виконувати меблі та інші нюанси, які неможливо уточнити при закупівлі готового гарнітуру в звичайному магазині. Щоб отримати якісні меблі вистачить просто звернутись на сайт http://skim.com.ua/ і зв’язатись зі спеціалістом для обговорення всіх деталей. Це займе мінімум часу і гарантує, що ви отримаєте саме те, що хотіли.