Гарні результати виходять тоді, коли ви вкладаєте сили, час і, зрозуміло, гроші в розвиток свого web-ресурсу. Просування сайту за допомогою SEO - це актуально, необхідно та ефективно для власника будь-якого інтернет-магазину, якщо ви бажаєте досягти стабільно зростаючого трафіку.

SEO-просування сайту - які фактори впливають на вартість послуги

В іншому випадку можете й не чекати, що клієнти будуть самі з'являтися у вас на сторінці. Без seo-оптимізації та просування потенційні покупці не будуть бачити ваш сайт у пошуковій видачі, відповідної цільових запитах.

Отже, скільки потрібно коштів на просування і які чинники впливають на цю статтю витрат. Розбираємося в усьому по порядку.

У якому стані ваш сайт

Грамотний SEO-спеціаліст, звертаючись із замовником, насамперед проведе аудит web-ресурсу, щоб визначити, наскільки він оптимізований, потрібно поліпшити цей аспект. Якщо ваш сайт ніколи не піддавався seo-оптимізації, тоді сума витрат буде набагато більше в порівнянні з тим ресурсом, який вже має певний рівень оптимізації для просування.

Однак, якщо ваш інтернет-магазин вже просувався або якимось чином оптимізувався, це не означає, що ціна послуг буде істотно нижче. Чим якісніше виконана первинна оптимізація, тим краще буде результат аудиту, проведеного фахівцем, тим менше йому маніпуляцій з поліпшення вашого web-ресурсу необхідно буде виконати, отже, ціна робіт буде знижена. Простіше робити все з нуля, ніж намагатися переробляти те, що «зліпив» раніше неграмотний та невмілий оптимізатор - це той випадок, коли ви звертаєтеся до нового SEO-шника за допомогою, щоб він покращив і виправив ваш сайт після невдалого досвіду роботи з попереднім працівником . І тут ціна послуг може бути повною або навіть дорожче, оскільки потрібно починати все спочатку та виправляти багато помилок, допущених невмілими руками.

Ключові фрази в семантичному ядрі

Тут SEO повинен пропонувати кілька варіантів ядра - тобто списки релевантних ключів. Чим більше таких наборів, тим дорожче ціна послуги.

Перевага даного чинника оптимізації у тому, що власник сайту сам вибирає, скільки списків ключів йому потрібно або скільки він готовий заплатити за розкрутку. При обмеженому бюджеті можна починати з самого простого і дешевого варіанту. Коли ваш сайт вийде на певний рівень прибутку, ви можете вже більше вкладати у просування та оптимізацію.

Складність сайту

Даний аспект включає специфіку теми web-ресурсу та його стратегічні цілі. Наприклад, просувати повноцінний інтернет-магазин дорожче, ніж простий лише однієї сторінки Лендінгем. Перший вимагає розкручування по кожній категорії та товарної позиції.

Інші фактори впливу на вартість послуг просування

Сюди відносять:

  • складність і конкурентні позиції тематики сайту;

  • чи потрібно формувати seo-оптимізований контент;

  • терміновість реалізації послуги;

  • умови оплати за просування.

Професіонали зі студії https://istec.com.ua готові швидко та якісно організувати грамотне просування для вашого сайту, щоб ресурс приносив вам прибуток.