Сучасні вилкові навантажувачі є багатофункціональними універсальними підйомно-транспортними машинами, які широко використовуються на вітчизняних підприємствах для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування різних вантажів, а також їх штабелювання на землі (підлозі) або на високих складських стелажах. Однак вартість автонавантажувача досить висока, і підприємствам, яким така спецтехніка потрібна, купувати її далеко не завжди економічно вигідно і доцільно, особливо якщо мова йде про виконання разових або сезонних робіт.

Оптимальний вихід у такій ситуації - взяти навантажувач в оренду у Києві. Є чимало організацій, які надають таку послугу. Але компанія «Денал Груп» пропонує, мабуть, найвигідніші умови оренди автонавантажувачів. Ці машини можна орендувати на будь-який бажаний термін - від однієї робочої зміни і до кількох років. Природно, при довгостроковій оренді орендарям надаються дуже істотні знижки.

Орендарям на вибір пропонуються сучасні моделі автонавантажувачів Toyota, Jungheinrich, Still, BT, а також інших відомих японських і японських виробників. Усі машини знаходяться у відмінному технічному стані, і готові приступити до виконання робіт відразу ж після підписання договору. При цьому орендодавець приймає на себе обов'язки по їх регулярному технічному обслуговуванню, а у разі поломки - готовий у найкоротші терміни надати взамін іншу, аналогічну машину. За бажанням орендаря також може бути наданий досвідчений водій-оператор для управління орендованою технікою.

При виборі навантажувача з вилковим захватом у власників підприємства виникає питання: якому двигуну краще віддати перевагу: електричному або внутрішнього згоряння (який може працювати на солярці, бензині або газі). Як показує практика, у нашій країні найчастіше використовуються дизельні, газові та електричні автонавантажувачі. Адже ціна на дизельне паливо або природний газ порівняно невисока, а електронавантажувачі, як самі екологічні чисті, вибирають, перш за все, для експлуатації у приміщеннях і для роботи з продовольством і ліками.

При цьому потрібно враховувати, що заряду акумуляторної батареї вистачає приблизно на одну робочу зміну, тому якщо планується двозмінне чи цілодобове використання електричного навантажувача, то потрібно мати у запасі змінну АКБ. Однак треба враховувати, що для її заміни потрібно чимало часу, а також потрыбен ще один навантажувач або інше вантажопідйомний агрегат. А ось для заміни газового балона або заправки паливом (соляркою, бензином) потрібно всього кілька хвилин часу (але для цього потрібно завчасно забезпечити поблизу від місця робіт їх наявність, що тягне додаткові витрати).

автонавантажувач

Детальніше про умови оренди навантажувачів в Україні можна дізнатися тут на сайті – https://denal.com.ua