Меблювання приміщень – важливий і відповідальний процес. Чим краще оснащена кімната, тим комфортніше в ній перебувати. Важливою частиною меблювання є шафи. Навіть якщо простір невеликий, економити на них не рекомендується. В іншому випадку приміщення швидко набуде захаращений вид. Краще виберіть компактну шафу-купе, щоб раціонально використовувати простір. Її дверцята від'їжджають в сторону, не вимагаючи додаткового простору.

Де купити шафу-купе?

Вони затребувані і зустрічаються у багатьох супермаркетах меблів. Однак асортимент міських магазинів часто дуже обмежений. Тому набагато зручніше робити замовлення через Інтернет. MatroLuxe пропонує придбати шафу-купе практично будь-якого виконання. На сторінці https://matroluxe.com/shkafy-kupe ці меблі представлена ​​у великому різноманітті. Доставка проводиться по всій країні.

Що враховувати при виборі шафи-купе?

Насамперед потрібно визначитися з її типом. Якщо в кімнаті є ніші, краще замовити вбудовану меблі. Підійде такий варіант для вузьких кімнат – розсувні двері відокремлюють частину приміщення зі стіною, перетворюючи її в величезну шафу. Наповнення меблів клієнт підбирає індивідуально.

В інших випадках підійде звичайна шафа-купе. Заздалегідь визначтеся з її місцем розміщення. Важливо провести заміри. Не забудьте врахувати глибину шафи.

Інші важливий моменти, які потрібно врахувати:

  • Матеріал корпусу. Виробник може використовувати дешеві ДСП. Важливо переконатися в екологічності такого матеріалу. Плити МДФ, шпон більш надійні, краще переносять навантаження. З масиву дерева шафи-купе виготовляють рідко. Вони виходять габаритними і дорогими. Зате такі меблі служать довго і виглядають приголомшливо. Вони найкраще вписується в класичні і традиційні стилі.
  • Фасад шафи. Він може бути звичайним, оформленим за допомогою дзеркала. Другий варіант менш практичний – за поверхнею потрібен особливий догляд. Зате дзеркало візуально розширює простір. До того ж не доведеться вішати його на стіну. Крім цього фасад може оформлятися плитами ПВХ різного забарвлення, з принтом. Вдасться підібрати дизайн під будь-який інтер'єр.
  • Наповнення. Продумайте, які саме речі ви будете зберігати в шафі. Це дозволить визначитися з потрібною кількістю полиць, відділень і ящиків.

Корисно перевірити механізм. Важливо, щоб він був надійним, плавним і ремонтопридатним. Кращим варіантом вважається монорельс, по якому пересуваються ролики. Профіль може бути сталевим або алюмінієвим. Перший міцний, другий - тихий.