Медичні послуги вдома у Полтаві

Виклик медсестри незамінний у тих випадках, коли людина не в змозі дістатися до лікарні та вистояти довгу чергу, щоб потрапити на прийом до фахівця. Деякі категорії хворих (інваліди, особи, що перенесли травми та хірургічні втручання) і зовсім позбавлені такої можливості. Тепер для отримання професійної медичної допомоги досить просто звернутися в центр «Медсестра» в Полтаві та запросити медичну сестру, або лікаря.

Медичні послуги вдома

Які послуги надає медсестра вдома?

Співробітники центру надають такі послуги в домашніх умовах:

  1. Установка катетера - процедура, яка проводиться з метою лікування або діагностики. Для того, щоб катетеризація пройшла успішно та безболісно, важливо спокійний та розслаблений стан пацієнта. Тому потрібно звертатися за допомогою до справжніх професіоналів, здатним знайти підхід до будь-якої людини, викликати у нього довіру.

  2. Введення ін'єкцій (підшкірних, внутрішньовенних, внутрішньом'язових). Деякі люди вважають, що уколи можна робити самостійно без спеціальних навичок. Однак неправильне введення ін'єкції може стати причиною розвитку цілого ряду небезпечних ускладнень. Досвідчена медсестра проведе дану процедуру швидко, безпечно та безболісно для пацієнта.

  3. Перев'язки, обробки ран, пролежнів, швів, опіків, трофічних виразок - такі маніпуляції необхідні пацієнтам, які перенесли хірургічні втручання, травми, аварії, що страждають певними системними захворюваннями (наприклад, цукровий діабет, паралічем). Медсестра промиває уражену ділянку, обробляє його дезінфікуючими, антисептичними засобами, проводить заміну бинтів. Важливо робити перев'язки регулярно, в іншому випадку висока ймовірність таких ускладнень, як сепсис, гангрена, ампутація кінцівок і навіть загибель пацієнта.

  4. Постановка клізми - проводиться з метою досягнення проносного ефекту або очищення організму. Ця процедура показана при запорах, отруєннях, важких формах інтоксикації.

  5. Постановка крапельниці - одна з найбільш популярних процедур. Крапельниці призначають при зневодненні організму, важкій формі діареї, захворюваннях серцево-судинного типу, інтоксикаціях, кровотечах, патологіях центральної нервової системи, онкологічних процесах. Інфузійних лікуванням повинен займатися тільки кваліфікований фахівець, який має відповідні навички.

Співробітники центру проведуть всі перераховані вище маніпуляції швидко, якісно, максимально комфортно та безболісно для пацієнта.

У чому переваги центру?

Головною перевагою центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Медсестри не обмежуються виконанням своїх прямих обов'язків, а намагаються приділити людині увагу, вислухати, надати моральну підтримку. Практика показує, що такий підхід позитивно позначається не тільки на психоемоційному, а й фізичному стані пацієнтів.

Забудьте про пошуки медсестри серед знайомих і в приватних клініках. Просто зверніться у центр «Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk/ в Полтаві і запросіть фахівця додому в будь-який зручний для вас час.