Вивчення математики дається легко далеко не всім дітям. Тут все взаємопов'язане. Досить пропустити одну лекцію вчителя і наступні теми будуть складніші для розуміння. Якщо дитина почала отримувати погані оцінки, самостійно вона навряд чи зможе поліпшити свій рівень знань. Необхідно найняти їй індивідуального репетитора чи записати на курси. Інтернет-технології суттєво спростили життя. Зараз навчання може проходити в online-режимі.

Де записатися на дистанційні курси по математиці?

Важливо знайти хорошого репетитора, який готовий проводити заняття дистанційно. Можна записатися на курси з математики онлайн на сайті naurok.ua. Даний майданчик дозволяє викладачам спілкуватися з учнями, спільно вирішувати приклади і задачі, перевіряти домашні завдання. Дитина отримує той же об'єм знань, що і на звичайних курсах. При цьому вона знаходиться в більш комфортній для себе обстановці.

Переваги курсів з математики online

Можна навести чимало аргументів на користь такого рішення:

  • Можливість спостерігати за уроком. Батьки можуть бачити, як проходить навчання. Це дозволяє зробити висновки про компетентність викладача.
  • Економія часу. Немає необхідності виходити з дому, щоб почати навчання. Дитина не буде спізнюватися на уроки.
  • Заняття в будь-яку погоду. Дощ, сніг, ожеледь – не найсприятливіші умови для походу на курси. Дитина ризикує захворіти, вирушаючи по такій погоді на урок.
  • Гнучкий графік. Інтернет-курси набагато простіше поєднувати з навчанням в школі, різними секціями.
  • Приємні ціни. Вартість online-уроків набагато нижча, ніж навчання на звичайних курсах.

Це загальні переваги. Багато що залежить від конкретних online-курсів.

Переваги вивчення математики через платформу Naurok

Заняття буде вести викладач з великим досвідом спілкування з дітьми. Він взаємодіє з учнями під час уроку, пояснюючи всі нюанси. Процес записується, тому діти можуть подивитися відео пізніше, якщо пропустили або забули будь-які важливі моменти.

Розробляється авторська програма навчання. Учитель може її коригувати в процесі, орієнтуючись на рівень знань дітей.

Оцінки не ставляться, заняття проходять в ігровій формі. Це позбавляє дитину від непотрібного стресу, робить процес більш цікавим. Вам не доведеться постійно змушувати школяра вчитися.

Групи набираються невеликі. Це дозволяє вчителю приділяти за час уроку достатньо уваги кожному учневі.

Навчання допомогає підготуватися до іспитів, ЗНО, підтягнути оцінки.