Огірок - один з самих популярних українських овочів. На столах співвітчизників його можна зустріти круглий рік. І навіть якщо ви проти тепличних, трохи штучних на смак огірків, навряд чи відмовитесь від смачного солоного або маринованого огірка. Саме тому існує безліч сортів овоча. Одні з них краще вживати сирими, інші - ідеальні для засолки. Є ранні, пізні та скороспілі сорти.

Багато хто прагне виростити цей овоч на своїй садовій ділянці. Адже він не дуже вибагливий і при правильному догляді дає щедрий врожай. Підтримуючи бажання садівників, селекціонери з кожним роком пропонують все більше різних сортів. Та й самі городники не проти кожного року посадити та поласувати новим сортом цього чудового овоча. Тому питання де купити насіння огірків дуже актуальне. Адже те, що пропонують в пакетах безліч лотків та маленьких магазинів, не завжди якісне. Іноді, форма та розмір овоча не відповідають фото та характеристикам, що зазначені на упаковці. Садівники, що мали такий негативний досвід, наступного разу дуже ретельно вибирають посадковий матеріал. Розуміючи їх побажання, пропонуємо їм звернути на асортимент інтернет-магазинів, що самі є виробниками насіння. Адже вони відповідають за якість продукції.

Для того, щоб насіння дало гарну вегетацію, його потрібно правильно зберігати та транспортувати. Та спочатку, необхідно зібрати з “правильного” овоча. Такого, що перезрів у природних умовах. Після того, як насіння огірків зібрали, не пошкодивши жодної, їх висушують при певному температурному режимі. Тобто, дуже важливо, щоб внутрішній плод зберігся для подальшої активної вегетації. По виконанню цих обов'язкових процедур, посадковий матеріал зберігається на складі. У цей період вкрай важливо дотримуватись певних умов - відповідного температурного режиму, вологості, природної вентиляції та інших показників. Також, важлива відсутність комах та гризунів. Герметизована маленька чи велика профупаковка від завода-виробника - ще одна гарантія того, що посадковий матеріал приїде до вас не пошкодженим.

Такий ретельний догляд може забезпечити лише підприємство з великими потужностями, що дбає про про якість свого товару, а тому і без проблем гарантує її своїм покупцям. Замовляйте насіння огірків в інтернет-магазині gelious.com.ua від виробника і не турбуйтесь про якість. Теперь, для вас головне правильно доглядати за рослиною, щоб вже через кілька місяців усією родиною поласувати смачним овочем.