Всім добре відомо, що процес видалення небажаного волосся на тілі давно перестав бути болючим та неприємним. Адже з моменту появи на б'юті ринку такого матеріалу як цукрова паста, багато дівчат й жінок зітхнули з полегшенням. Оскільки так нині популярна процедура «шугаринг» дозволяє не тільки домогтися ідеальної гладкості шкіри, але й мінімізувати біль під час проведення процедури.

Для тих, хто не знає, шугаринг – один з методів видалення небажаного волосся за допомогою спеціальної пасти, виготовленої на основі цукру.

Шугаринг та депіляція воском. У чому принципова відмінність?

Перш за все зазначимо, що правильна техніка шугарингу дозволяє не травмувати шкіру. Адже паста взаємодіє виключно з волосками, а не зі шкірою як це відбувається в процесі депіляції воском (можливе порушення цілісності шкірних покривів). В цьому й полягає найголовніша принципова відмінність цих двох процедур.

Крім того, 100% натуральний склад цукрової пасти дозволяє зробити процедуру депіляції такою, що практично немає протипоказань. Винятком в цьому випадку можуть бути тільки:

                   садна;

                   порізи;

                   і т.д.

Тобто як ви могли зрозуміти мова йде про пошкодження, які можуть призвести до непотрібного дискомфорту.

Етапи процедури в домашніх умовах

Якщо говорити про етапність проведення цукрової депіляції в домашніх умовах, то варто відзначити, що вона складається з наступних важливих етапів:

                   дезінфекція;

                   підготовка шкіри;

                   талькування;

                   видалення волосся;

                   очищення шкіри;

                   зволоження.

Як часто необхідно робити шугаринг?

Шугаринг – одна з найефективніших процедур депіляції в нинішній час. Ця процедура популярна й затребувана не тільки у прекрасної половини людства, а й у багатьох чоловіків. Всі ми знаємо, що волосся на людському тілі росте нерівномірно, відповідно знаходиться в різній фазі росту.

В середньому якщо говорити про шугаринг зони ніг, то це 3-4 тижні, якщо обличчя то 2-3 тижні. У цьому випадку також необхідно пам'ятати, що після процедури шугарингу волосся стоншується й втрачає пігмент. Саме тому часто після декількох процедур волоски стають візуально непомітними, тому в разі їх відростання ви помітите різницю.

Де записатися на першокласний шугаринг?

Щоб позбутися від небажаних волосків на тілі в короткий термін, пропонуємо вам відвідати сучасний салон шугарингу Sugar Bar, фахівці якого допоможуть здобути ідеально гладку шкіру на найближчі 2-4 тижні так точно. Ми працюємо не перший рік, знаємо всі нюанси процедури, вміємо підбирати правильний догляд за тілом, прислухаємося до своїх клієнтів.

Запрошуємо вас відвідати наш салон. Будемо раді особистому знайомству.