При плануванні електромереж на об'єктах обов'язково проводиться ряд робіт, що включають певні етапи підготовки і реалізації проекту. Розробляючи електротехнічну документацію, фахівці звертають увагу на оптимальну потужність електроенергії, допустимі показники навантаження електромережі, безпеку функціонування обладнання на об'єкті. Рішення таких завдань вимагає відповідального підходу, оскільки помилки тут неприпустимі. Раціонально звернутися до професіоналів, які зможуть скласти ідеальний проект електропостачання житлових і промислових будівель.

Особливості складання проекту

  • Всі роботи передбачають виконання умов електробезпеки, тому в кожному проекті мережу забезпечується захистом від короткого замикання. З цією ж метою на установках обов'язково планують пристрої аварійного відключення, щоб контролювати витік струму, а також автоматичні вимикачі і системи заземлення. Проект включає заходи з безпеки.
  • Починається складання документації із виїзду інженерів на об'єкт: це ретельний огляд приміщення, вже наявних інженерних комунікацій, вивчення планування. На цьому етапі враховуються поверховий план та особливості побудови.
  • Після складання технічного завдання замовник отримує документ з затвердженими термінами робіт. Потім, якщо претензій немає і коректив не вніс, слід етап проходження погоджень в наглядових органах.
  • У проекті електропостачання відображені перелік заходів, що проводяться, повна інформація про різновиди техніки і місцях розміщення обладнання. Створюється пояснювальна записка, схема підключення пристроїв. Також відображена інформація по передбачуваному заземлення, розрахунки навантаження, схема розміщення електрощитів і проводки.

Замовлення проектування електропостачання

Фахівці української компанії «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» виконують повний комплекс послуг при будівництві або реконструкції об'єктів. Складання проекту має на увазі докладний інструментальне обстеження будівель з проведенням необхідних досліджень, розрахунків і обґрунтувань. Після складання документації співробітники підприємства займаються узгодженням результатів своєї роботи з вище стоять інстанціями відповідного профілю. Співпраця з компанією - це чудовий результат: створення якісної 3-D моделі, чіткість виконання зобов'язань, здійснення робіт в заздалегідь обумовлені терміни.