Хоча суші добралися до наших кордонів вже як два десятки років, багато людей все ще вражені японською кухнею. Суші легко замовити, але навіть через шалену популярність багато людей все ще дотримуються певних помилок. Ось три міфи про суші, які повинен знати кожен поціновувач.

1. Суші коштують дорого

Один з найпоширеніших міфів про суші, які стримують людей від замовлення, - це те, що вони вважають, що це занадто дорого. Хоча є кілька досить дорогих суші, не всі суші-бари вивернуть ваш гаманець. Ціна суші залежить від цілого ряду чинників, включаючи місце розташування, якість і ціни морепродуктів. Суші https://tsunami.if.ua/ - це чудовий спосіб отримати доступні суші без шкоди для якості.

2. Суші - це сира риба

Коли більшість людей думає про суші, вони уявляють традиційні нігірі або сашімі, але суші - це набагато більше, ніж просто сира риба. Суші - це будь-яка страва, приготована з рисом, і зазвичай супроводжується якоюсь формою морепродуктів, але не завжди. Крім сирої риби, суші також можуть включати фрукти, овочі, соління, м'ясо та більше начинок та інгредієнтів. До різних видів суші належать:

  • Нігірі - одинарний нарізаний шматочками сашімі над віджатим шаром рису,
  • Рулети Макі - фрукти, овочі, м'ясо та морепродукти, загорнуті в рис і норі,
  • Чира - миска рису з суші з різними начинками (тобто, тунець, лосось, шитаке, яйце тощо),
  • Інарі - рис із сушеним філе та іншим гарніром, фаршированим тонко нарізаним тофу.

3. Завжди їжте суші разом з соєвим соусом

Не можна заперечувати, що соєвий соус - найпоширеніша приправа, якою можна поласувати разом з суші. Однак, існує безліч інших начинок, які часто поєднуються краще з певними видами суші, ніж соєвий соус. Інші поширені соуси до суші включають:

  • Васабі: пряна зелена паста, виготовлена ​​з Кудзу, використовується для додавання у суші. Деякі гурмани також насолоджуються васабі, оскільки він зменшує запах риби і допомагає придушити мікроби, які можуть існувати в сирій рибі.
  • Соус Понзу: соус на основі цитрусових, який додає сашімі терпкий, відчутний смак.
  • Соус з вугрів: густий солодкий соус, який висипається поверх різноманітних нігірі.

Хоча соєвий соус дуже смачний з багатьма видами суші Tsunami, доповнивши вашу страву соусами та пастами, такими як васабі, понзу або вугрі, ви зможете насолодитися новими смаками у вашій страві. Незалежно від соусу, який ви використовуєте, переконайтесь, що вживайте його досить економно, оскільки суші ніколи не можна повністю заливати соусом, а потрібно досить добре приправити.