Купівля ділянки — це початок, основа для будівництва приватного будинку. Це дуже важливий і відповідальний момент, який визначить надовго місце вашої дислокації та побутовий комфорт.

При купівлі ділянки під будівництво на юленд крім загальновідомих перевірок потрібно звертати увагу на три важливих аспекти: відмінність між орендою і власністю, правовий статус ділянки та наявність «червоних ліній».

Важливі моменти при купівлі земельних ділянок:

  • Місцезнаходження - важливо зважити, де ви хочете жити. Необхідно заздалегідь розуміти, яку відстань доведеться щодня долати, щоб дістатися до місця роботи, поліклініки, школи та магазинів.
  • Вартість - ціна сотки має значення, адже ця сума може значно здорожити весь кошторис на будівництво будинку. Якщо ви збираєтеся купити ділянку недорого, то доведеться закрити очі на відстань, похибки в формі ділянки й розташування і навіть в напрямок.
  • Інфраструктура - якщо в майбутньому будинку ви плануєте жити довго, то варто озирнутися, які інфраструктурні об'єкти (магазин, аптека, заправна станція, медпункт і т.д.) знаходяться в безпосередній близькості. Буває, що на початку вибору ділянки ніхто особливо не звертає уваги, скільки км потрібно буде проїхати до поліклініки. Але коли взимку потрібно буде терміново з'їздити за ліками для хворого члена сім'ї, то тоді приходить розуміння, а не зробили помилку, що оселилися так далеко.
  • Комунікації - можна ризикнути та купити ділянку в чистому полі, але коли є нормальна дорога, близько проходить гілка газопостачання, є комунікації, то клопоту і витрат буде менше.
  • Екологія - дуже зручно і здорово оселитися в мальовничому місці. Це корисно для споглядання і здоров'я. У всіх оголошеннях про продаж ділянок продавці намагаються виділяти цей момент.

Земельну ділянку для будівництва будинку можна купити у держави на аукціоні або на вторинному ринку.

Існують міста та інші поселення, де земельні ділянки продаються тільки на торгах. Порожня земля без будинку може бути цікава людям, які шукають садову ділянку під особисте присадибне господарство. Для цих цілей призначаються території сільськогосподарського призначення. Вони не призначаються для постійного проживання, а використовуються переважно для садівництва та городництва.

Вже зараз ви можете подивитися різні пропозиції продавців в юленд, порівняти ціни та зробити власні висновки про стан ринку в області. А більш детальну інформацію вам нададуть фахівці, вони дадуть відповіді на ваші запитання, зможуть розповісти про наявність відповідної землі в тій чи іншій місцевості.