Сумка є невід'ємним елементом будь-якого жіночого образу. До вибору цього аксесуара слід підходити з відповідальністю, так як сумка використовується не тільки для перенесення необхідних жінці речей, а й підкреслює її стиль.

У гардеробі кожної сучасної жінки повинно бути як мінімум дві сумки, тому що зробити так, щоб одна сумка підходила абсолютно до всіх нарядів, абсолютно неможливо.

Перш ніж купити жіночу сумку, кожна представниця прекрасної статі повинна придивитися до свого гардеробу, щоб визначитися, з якими речами вона планує носити її. Цей аксесуар повинен гармонійно поєднуватися не тільки з одягом, але і з взуттям.

Особливу увагу при покупці сумки необхідно звертати на її якість. Адже саме від неї залежить термін служби цього виробу. Однак немає необхідності гнатися за відомими брендами, адже можна придбати якісну копію за доступною ціною. Або ж підібрати сумки жіночі недорого від менш розрекламованих виробників. Необхідно пам'ятати про те, що якщо дівчина носить сумку від Кутюр, то і вся одяг повинен відповідати даному ціновому сегменту.

Базовим елементом гардеробу вважається чорна сумка, але для створення романтичного образу варіант з грубої шкіри зовсім не підійде. Саме тому при виборі сумки жінка повинна орієнтуватися на той стиль, якого вона звикла дотримуватися в одязі. Наприклад, діловій жінці не підійде сумка у вигляді рюкзака, а богемна дівчина буде виглядати дивно з суворою сумкою у вигляді портфеля.

Для початку слід придбати містку сумку нейтральній забарвлення, яка ідеально підходить для повсякденного носіння. Щоб сумка не виглядала банально, можна придбати виріб синього, коричневого або бежевого кольору.

Що стосується розмірів сумки, то вони повинні бути середніми. Сумка повинна вміщати папку з документами, але її розмір не повинен нікого бентежити при поході в театр або в ресторан після закінчення робочого дня. Мініатюрна сумка є практично марним аксесуаром для походів на роботу, а з величезною сумкою дівчина буде виглядати старомодно.

Сумка повинна підходити і до пори року. Так, легкі плетені сумочки будуть безглуздо виглядати з дублянками і пуховиками, а грубі важкі вироби зі шкіри абсолютно не підійдуть до літніх сарафанів.

Особливо ретельно треба підбирати взуття до сумки. Придбати відповідні моделі можна в онлайн-магазині Легкі Кроки. При виборі пам'ятайте, що сучасні дизайнери радять не підбирати сумку, колір якої буде в точності повторювати колір взуття. Однак багато дівчат намагаються дотримуватися саме такого поєднання, проте краще все-таки зіграти на контрасті.