Для відновлення дефектів зубного ряду в разі, коли частково відсутні зуби, з успіхом використовують імплантацію. Подібний варіант лікування у клініці Симметрика - дуже затребуваний та популярний, і відрізняється масою переваг.

З явних плюсів імплантації варто виділити те, що тут природні зуби не обточують - це важлива перевага. Крім того, зберігаються кістки щелепи. Імплантати відрізняються довгим терміном служби. У разі втрати імплантату, на його місце можна буде встановити новий. Зовні зуб імплантат практично не відрізняється від власних здорових зубів. Ви зможете швидко звикнути до імплантату, не відчуваючи дискомфорт. Імплантати не відчуваються в роті як чужорідне тіло.

Суть імплантації - вживляння в кістку щелепи титанового штифта, який замінює корінь втраченого зуба. Потім до нього кріпиться коронка. Можлива імплантація з відстроченим або з негайним навантаженням. У першому випадку постійну коронку фіксують тільки після приживання штучного кореня. У другому встановлюють через кілька днів після імплантації протеза.

Для того щоб встановити імплантат, не буде потрібно обточування. Те ж стосується шліфування сусідніх зубів. Всі здорові зуби, які розташовані поруч, не постраждають. Крім того, такий імплантат буде служити вам до кінця життя. Якщо поламається коронка, фахівці поміняють її та реставрують, при цьому сам штифт буде незмінно перебувати і не потрібно його заміна. Титановий штифт надає таке ж навантаження на кістку щелепи, як і корінь зуба.

Завдяки імплантації стає можливим відновлювати поодинокі втрачені зуби або всю щелепу. Подібний метод стає можливим відтворювати відсутні зуби. Це стосується як жувальних зубів так і фронтальних. Звичайно, це далеко не всі плюси подібного методу, їх набагато більше. Звернувшись до професіоналів, ви отримаєте найкращий результат в стислі терміни.

Як проходить процедура?

Процес установки імплантату безболісний та швидкий. Установка однієї конструкції займає близько 20 хвилин, семи-восьми імплантатів - 1,5 години під місцевою анестезією. Шви знімаються через 10-12 днів після операції. Термін приживлення імплантату в кістки - 5-6 місяців на верхній щелепі і 3-4 місяці на нижній.

Після того як імплантат прижився, настає час для другого хірургічного етапу - встановлення формувача ясен, це займає ще 1-2 тижні. На закінчення на імплантат виготовляють коронку. Але зараз існують методики, за допомогою яких можна встановити коронку одночасно з імплантатом.