SMS-маркетинг - це ефективний рекламний інструмент, використання якого приносить численні переваги. В даний час розсилки Вайбер тут - це один з найбільш популярних методів комунікації на лінії клієнт-компанія, що дозволяє:

  • ефективно збільшити продажі,
  • викликати інтерес та довіру одержувача до компанії чи бренду.

Які найголовніші переваги SMS-маркетингу, чому ви повинні ним користуватися регулярно?

1. Найвища швидкість відкриття повідомлень

Мобільний телефон - це пристрій, який сьогодні є практично у кожної людини. Більшість користуються сучасними смартфонами, які дозволяють не тільки приймати та здійснювати голосові дзвінки та читати текстові повідомлення, але й користуватися Інтернетом. Крім того, кожен завжди носить із собою телефон, а це означає, що вхідне повідомлення відкривається і читається лише через мить після його отримання.

Послуга розсилки Вайбер, дозволяє доставити до тисяч повідомлень на телефони одержувачів всього за кілька секунд. Рівень їх відкриття сягає 98%, що не має собі рівних за іншими маркетинговими інструментами. Для порівняння, рівень відкритості електронних листів становить лише 22%, а публікацій у соціальних мережах 12%. Використовуючи маркетинг за допомогою Вайбер, ви можете бути впевнені, що практично кожне надіслане повідомлення буде прочитане одержувачем.

2. Високий коефіцієнт конверсії

Однак однієї лише швидкості відкриття повідомлення недостатньо. Наразі SMS-маркетинг вважається найефективнішим інструментом продажу. Це пов’язано з дуже високим коефіцієнтом конверсії, який становить від 30 до 40% для коротких текстових повідомлень. На практиці це означає, що в середньому кожен третій клієнт, який отримує від вас повідомлення, що інформує про акцію, буде використовувати його під час здійснення покупки.

Отже, маркетинг SMS, що здійснюється із застосуванням сучасних і перевірених інструментів масової розсилки текстових повідомлень, здатний ефективно збільшити продажі та позитивно вплинути на бюджет та діяльність кожної компанії, яка його використовує.

3. Швидка реакція клієнтів на отримане повідомлення

Перевагою використання сучасного SMS-маркетингу є також можливість отримання найшвидшої реакції одержувачів на рекламну діяльність. Це безпосередньо випливає з природи використовуваного рекламного інструменту – повідомлення надходить на пристрій одержувача за кілька секунд і майже відразу ж зчитується ним, що дозволяє швидко реагувати на зміст смс.

Згідно зі статистикою, клієнту в середньому потрібно лише 90 секунд, щоб прочитати отримане повідомлення та реагувати на нього. У випадку з традиційною електронною поштою цей час становить цілих 90 хвилин, що суттєво затримує реакцію клієнта і заважає компанії негайно виграти від маркетингової кампанії. Розсилка Вайбер дозволяє контролювати надсилання повідомлень, що гарантує їх доставку одержувачам та постійний моніторинг статистики.