Багато хто запитує себе: навіщо особисто їм потрібен університет? Відповідь, як правило, приходить не відразу. Найчастіше абітурієнти йдуть за вищою освітою після школи просто тому, що на цьому наполягають їхні батьки. Чи тому, що це єдиний шлях, який вони бачать. Або вони просто впевнені: тільки диплом зможе забезпечити їм престижну посаду і високу зарплату. Однак справжні переваги університетської освіти приховані набагато глибше.

Якщо ви плануєте вступати до університету, то вам варто звернути увагу на ДонДУУ, який відновлює свою інфраструктуру у місті Маріуполі як ВНЗ переселенець та інтегрується у громаду міста за допомогою участі в роботі консорціумів. Донецький державний університет управління також займається модернізацією освітніх програм та удосконаленням механізмів управління університетом.

Що дає університет?

Донецький державний університет управління надає такі можливості:

1. Можливість придбати професійні кваліфікації. Безумовно, отримання професії - це перше, що спадає на думку, коли мова заходить про вищу освіту. Однак не варто сприймати це як належне. Далеко не кожен студент досягає успіху в навчанні і дійсно стає професіоналом своєї справи. Чи не кожен до кінця навчання все ще впевнений, що обрана спеціальність - це справа його життя. І не кожен, влаштувавшись на роботу після випуску, знаходить отримані професійні навички корисними і застосовними на практиці. Проте, цей пункт все ще залишається найважливішим: при наявності мотивації студент зробить все можливе, щоб вийти з вузу професіоналом.

2. Можливість отримувати більш високу зарплату. За статистикою, чим вище рівень освіти працівника, тим більша зарплата чекає його при працевлаштуванні. Особливо сильний розрив спостерігається між тими, у кого є тільки середня освіта, і володарями ступеня бакалавра. Але тут, як і в попередньому пункті, все залежить від випускника і його зусиль. Донецький державний університет управління - свого роду злітний майданчик, без якого людині складно, а часом і неможливо, злетіти на бажану висоту.

3. Можливість рухатися кар'єрними та академічної сходах. Нарешті, університет пропонує систему, злагоджену структуру, завдяки якій людина відразу бачить різні варіанти дій і може більш-менш чітко спланувати своє майбутнє: закінчити бакалаврат і піти працювати; вступити до магістратури і освоїти більш вузьку спеціалізацію; або ж стати PhD і займатися викладанням і науковими дослідженнями.