Найновіший позашляховик від Opel - це чіткий сигнал, що німецький концерн продовжує наступ на ринку позашляховиків та кросоверів. Найновіший Opel Crossland X виглядає сучасним, багато оснащеним та динамічним. Це також переконує привабливою ціною.

На сьогоднішній день Crossland X був найліпшим автомобілем для відпочинку в лінійці Opel. В його основі лежить модульна підлогова плита, яка успішно використовується в останньому втіленні. Німецький кросовер вищий за свого родича на 11,2 см, що дозволило підняти положення сидіння на цілих 10 см. Охайне тіло має довжину 411 сантиметрів, 175 ширину та 156 висоту. Колісна база 2563 мм.

Влаштуйте місце в салоні

Рідко коли автомобіль такого розміру може запропонувати так багато. Незважаючи на свої компактні розміри, Crossland X - просторий та перш за все функціональний автомобіль. Залежно від ваших уподобань, сидіння можна пересувати на 14 сантиметрів, це перетворює на багажне відділення ємністю від 385 до 455 літрів. Коли асиметрична спинка складається, вантажний простір збільшується до вражаючих 1281 літрів. У багажнику ви також знайдете практичні гачки, подвійну підлогу, і якщо вам потрібно перевезти дуже довгі речі, ви можете скласти спинку пасажира.

Широке обладнання

До переваг Opel Crossland X можна віднести довгий перелік обладнання. Серед систем безпеки ви можете знайти:

  • систему моніторингу сліпих зон,
  • попередження про перехресний рух при залишенні місця для паркування,
  • процедуру попереднього зіткнення - закриття вікон, люка, збільшення тиску в гальмівній системі та натягування ременів,
  • попередження про зміну смуги руху,
  • екстрене гальмування перед перешкодою.

Широкий асортимент приводних блоків

Під капотом Crossland ви знаходите лише агрегати з турбонаддувом. Палітра складається з:

  • 1,0 TSI 95 к.с. та 175 Нм
  • 1,0 TSI 115 к.с. та 200 Нм
  • 1,5 TSI 150 к.с. та 250 Нм
  • 1,6 TDI 95 к.с. та 250 Нм

Найпотужніший двигун в асортименті поєднаний з 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням DSG, яка передає крутний момент на передню вісь. Такий трансмісійний механізм гарантує чудову продуктивність. Перша сотня з’являється на приладовій панелі через 7,8 секунди, а стрілка спідометра закінчує свій курс зі швидкістю 220 км/год.

Широка можливість персоналізації

Як і належить модному кросоверу, Crossland можна вільно персоналізувати та оснащувати аксесуарами, які до недавнього часу були доступні лише у значно дорожчих автомобілях вищих сегментів.