Манікюром сьогодні цікавляться і жінки, і чоловіки. Гладка шкіра і здорові, доглянуті нігті стали обов'язковими для бізнесменів, адвокатів, приватних лікарів, артистів та інших категорій затребуваних фахівців. І це - не дивно. Руки постійно знаходяться на виду, їм відводиться друге місце по візуальній «популярності» після обличчя. Люди вітаються, жестикулюють при розмові, підписують папери, виконують безліч різних справ, задіюючи при цьому руки. Тому манікюр стає невід'ємною процедурою в догляді за собою.Для людей з високою зайнятістю потрапити в косметичний салон проблематично. А от варіант виклику фахівця додому буде навіть дуже зручним.

Переваги манікюру на своїй території

1. Можливість вибрати зручний час.Інтенсивний графік роботи клієнта вимагає від нього зібраності і оперативності. Трапляється, що передбачуваний вихідний день переноситься на невизначений час, тому запис в салон за місяць вперед не дасть гарантії, що зустріч з майстром манікюру відбудеться. Інша справа, коли знаєш, що завтра або післязавтра ти зможеш відпочити від справ, тому можна на цей час запросити фахівця з салону.

2. Відійти від негативного стереотипу «ви наступний». Правила радянської епохи були засновані на повсюдному дефіциті. На багато товарів і послуг існували попередні записи, черги. Люди втомилися від того, що їх вважають «наступними». Приходячи в манікюрний або косметичний салон, людина змушена очікувати своєї черги, якщо раптом попередній клієнт затримався. А для майстра на дому він стає єдиним, кому приділяється увага в даний час.

3. Вільне, неформальне спілкування. У салоні майстри навряд чи відчувають себе абсолютно комфортно, так як поруч колеги, а адміністратор здійснює негласний контроль за кожним. У домашній обстановці можна поспілкуватися на будь-які теми, приділити клієнтові більше часу, якщо буде потрібно, навіть завести дружні стосунки.

4. Релаксація поза чужих очей. У домашній обстановці клієнт має можливість повністю розслабитися, адже він прихований від чужих очей (майстер - не береться до уваги). Можна задати будь-які питання щодо манікюру і знати, що отримаєш на них відповіді. А гостинні господині отримають задоволення від того, що зможуть пригостити фахівця чашкою чаю або кави, частково віддячивши за працю.

Манікюр з задоволенням.

Робити манікюр самому можна, але наскільки приємніше віддати себе в руки професіонала. Кожен пальчик ніжно обробляється, починаючи від видалення старого лаку і закінчуючи отриманням нового покриття. Сольові ванночки, втирання крему в кутикулу, акуратна обробка нігтів, масаж і зволоження пальців рук - все це робиться дбайливо, з турботою. Відчуйте себе королевою, використовуючи послуги фахівців компанії «Пилочка».