Як містянам у Добропіллі зручніше робити ставки на спорт? Якого букмекера краще обрати у місті? Чому переважна кількість гравців обирає букмекера Паріматч, від 1football.info? Відповіді на ці питання ви знайдете у цьому матеріалі.

Ставки на спортивні змагання – це дуже популярне заняття, яке практикують як новачки, так и гравці зі стажем. Сьогодні кожен прихильник футболу, тенісу, хокею чи іншої дисципліни може без проблем зробити ставку на любий матч, не виходячи з роботи чи дому. Все що для цього потрібно – вихід в інтернет с комп’ютера, ноутбука чи мобільного пристрою.

Переважна кількість користувачів віддають перевагу надійним і перевіреним компаніям, до списку яких, входить Паріматч. В чому криється секрет успіху і популярності цього букмекера, ми розповімо далі.

Історія БК Parimatch

Букмекер Паріматч розпочав одним із перших приймати ставки на спорт в Україні. Заснування цієї компанії сталось ще у 1994 році у Києві. На зорі своєї роботи контора не мала конкурентів на ринку, тому швидко стала популярною серед гравців.

Пізніше оператор вийшов на міжнародний ринок, а у 2000 році одним з перших запустив в роботу офіційний веб-сайт. Сьогодні Parimatch відмовився від наземних пунктів обслуговування клієнтів. Усі послуги БК зорієнтовані виключно в інтернеті, де працює сайт і мобільні додатки.

Чому Паріматч найкраща БК Добропілля

Жителі Добропілля, як і мешканці інших міст України, можуть без проблем пройти реєстрацію в БК Паріматч. Для цього необхідно зайти на сайт букмекера, або встановити мобільний додаток.

Потім заповніть реєстраційну форму, підтвердивши номер телефона і почтову скриньку. Вітаємо, тепер ви стали повноцінним клієнтом надійної и авторитетної БК.

Серед очевидних переваг Parimatch відмітимо:

  • Великий бонус за реєстрацію
  • Вигідні коефіцієнти
  • Велика кількість змагань і турнірів
  • Сучасні мобільні додатки
  • Швидкі виплати
  • Регулярні акції

Тепер ви знаєте, чому компанія Паріматч вважається найкращою у Добропіллі і по всій території України.