У будь-якій професії важливо тримати руку на пульсі сучасних технологій, трендів, новин. Це дозволяє розвиватися та постійно підвищувати свій рівень професіоналізму. Особливо це важливо у роботі лікаря. Адже мова йде про здоров’я та навіть життя людей. Якщо лікар не цікавиться новітніми технологіями та методиками лікування, він не може надати пацієнтові якісну допомогу. А у лікуванні треба вміти зробити для людини все, та навіть більше.

Саме такої думки дотримується доктор Степан Томович Біляк. Протягом усієї своєї практики він завжди намагався робити для пацієнтів якомога більше та випереджати час. Для нього розвиток став невід’ємною частиною роботи лікаря та практично базовою потребою.

EJPsMYs79MRx-2VPUmf8xFMNhAvxGpafnJA_wi_DFBiqiV80Q0i5rVWSusgYCnkT6wulB6_sRi1fnjT18jgXJgJ_nwIjZwKszc-RRYl4-3p3ZheOlqTK61LQUr-4AKOQ3na5SXke

Інформація про лікаря

Степан Томович народився у родині простих хліборобів, які мріяли, що їх син буде церковним служителем. Але сам він з дитинства прагнув бути лікарем. Так сталося, що мрії збулися і в нього, і в його батьків. Лікар Біляк заснував власну клініку, на території якої діє храм, де він проводить служіння. До цієї мети Степан Томович пройшов довгий та плідний шлях.

Після школи юний Степан пішов вчитися до Ужгородського Державного Університету, який закінчив у 1967 році. Далі був довгий шлях розвитку: 10-місячні курси з анестезіології у Львові, 3 роки аспірантури в Ужгороді у професора Фединця, та, зрештою, – захист кандидатської дисертації у 1980 році.

Почавши практикувати, лікар Біляк завжди прагнув розвитку. У радянські часи він підвищував кваліфікацію у Київському НДІ урології та нефрології, Ленінградському ДІДПК у професора Тіктінського, а також в академіка Лопаткіна у Москві. Згодом, у часи незалежності, коли відкрили кордони, він побував у найкращих клініках Європи – їздив на стажування до Чехії, Угорщини, Австрії, Польщі. Також Степан Томович активно обмінювався досвідом з колегами з США – бував у Чикаго, Лос-Анжелесі, Сан-Франциско, Окленді, Монтерреї.

Саме завдяки відрядженням у інші країни лікар Біляк опанував сучасні методики оперування та намагався поширити їх в Україні. Ще на початку 1990-х років він заговорив про те, що час вводити у практику лапароскопічні операції. Адже ця технологія дозволяє замінити обширні розрізи невеличкі проколами та зменшити ураження тканин, крововтрату, термін реабілітації. Але ніхто з колег тоді й чути про це не хотів. Тому Степан Томович першим наважився та провів в Україні лапароскопічне видалення жовчного міхура. Операція пройшла успішно, як і мало бути. Після цього багато хто з колег опанував цю методику, а сам доктор Біляк отримав звання Заслуженого лікаря України.

Степан Томович завжди був на крок попереду інших лікарів. Він розробив багато методик лапароскопічних та ендоскопічних операцій, а ще одним з перших в Україні заснував власну клініку. І не просто клініку – а медично-духовний центр, де є діючий храм первомученика архідиякона Стефана та першого українського лікаря преподобного Агапіта Печерського.

Що лікує Біляк Степан 

До Степана Томовича можна звертатися з приводу:

  • урологічних патологій – сечокам’яної хвороби, циститів, пієлонефритів, аденоми простати, простатитів тощо;
  • гінекологічних проблем – міом матки, кіст ячників, ендометріозів, безпліддя;
  • захворювань загального профілю – жовчнокам’яної хвороби, панкреатиту, апендициту, кил, спайок, геморою;
  • онкологічних захворювань – раку статевих органів в жінок та чоловіків, а також нирок, сечовивідних шляхів, кишківника та інших органів.

Лікар допомагає пацієнтам навіть у складних випадках і до кожного находить індивідуальний підхід. А ще у його клініці постійно закуповують новітнє обладнання, опановують сучасні методики. Це дозволяє робити операції, які не проводить більше ніхто в Україні, тим більше на Закарпатті.

b8HwRLUqAXcf5MucZjmc1po2yRNAYf4y5yFCbRlGZ2v-dymD8ytE9VMhsbVeRCK1uzTmCCLAY8xrOPL_e8R_nl257jmfcaB7dQC4k9hL2axV0Ipkdj9b24FZgKD0yh0h4z8Dbnwp

Клініка Біляка знаходиться у мальовничому передмісті Ужгороду – селі Минай. Туди зручно дістатися від ужгородського вокзалу або летовища, до того ж, пацієнтам пропонують трансфер – зустрічають та привозять до медичного центру. До кожного з них прикріпленій особистий медконсультант, який супроводжує під час лікування. До речі, у вартість операції в клініці включені усі додаткові послуги – трансфер, допомога консультанта, проживання, процедури, медсестринський нагляд, харчування. У цьому підході центр Біляка теж опинився попереду конкурентів – тут застосовується система «все включено», як у провідних європейських лікарнях!