Ми проводимо консультації для суб'єктів підприємницької діяльності з питань цивільного, податкового, валютного законодавства, арбітражного процесу та інших питань, що виникають при веденні бізнесу. Також у нас працюють юристи інтелектуальної власності.

Відповідаючи на Ваші питання, ми оцінюємо запропоновану Вами ситуацію на підставі чинного законодавства та правозастосовної практики з урахуванням необхідності мінімізації підприємницьких, цивільно-правових і податкових ризиків.

Найчастіше ми пропонуємо кілька варіантів рішення.

Кожен варіант оцінюється з точки зору ризиків, ефективності, економії часу і фінансових витрат. Ми озвучуємо цю оцінку і на підставі неї даємо свої рекомендації.

Державно приватне партнерство в україні - одна з перспективних практик нашої компанії.

Ми можемо також продиктувати Вам тези невеликого листа, підказати, на що слід звернути особливу увагу при укладанні договору і т. д. На підставі наявного досвіду ми з упевненістю стверджуємо, що безлічі проблем, що виникають в діяльності кожного суб'єкта підприємницької діяльності, можна уникнути, якщо до початку нового проекту ретельно і всебічно проаналізувати його, спланувати, провести правову і податкову експертизу. Звичайно, стовідсоткової гарантії від будь-яких проблем жодна розсудлива фахівець не дасть, але всебічна проробка проекту вбереже від більшості можливих неприємностей і полегшить дозвіл можуть виникнути конфлікти.

Якщо вас цікавлять послуги юриста львів, то звертайтеся в нашу юридичну компанію.

Ну, а дозвіл різного роду конфліктів - справа досить клопітка, вимагає дотримання встановлених процедур і не особливо приємне.

Ви можете обходитися власними силами, і не виключено, що в ряді випадків це у Вас буде виходити цілком успішно. Але все ж фахівець зробить те ж швидше, зберігаючи Вам час на розвиток Вашого бізнесу, а крім того, вирішить Вам проблеми, з якими самі Ви не зможете впоратися.