Вагітна жінка зазнає суттєвих змін як внутрішньо, так і зовнішньо. Її форми округляються, бюст та стегна збільшуються, шкіра стає більш чутливою та ніжною. Тому в цей період необхідно користуватись білизною, яка приємна до тіла, розподілить навантаження, підтримає важкі груди й, звичайно, буде гарною та комфортною.

Бюстгальтер для майбутньої мами

Найбільшу увагу слід приділити вибору бюстгальтера. Правильна підтримка дозволить попередити появу стриїв, а також зніме зі спини зайве навантаження, не дозволить втратити форму грудей. Зручна білизна покращить самопочуття в останній триместр та буде запорукою здорового сну у цей період.

Яким же повинен бути правильний бюстгальтер? Слід приділити увагу наступним критеріям:

1. М’яка чашечка повинна прикривати більшу частину грудей, не здавлювати їх і добре підтримувати. Якщо вибрати модель із кліпсами, то вона підійде потім для годування малюка після пологів – вони легко відкриваються однією рукою.

2. Широкі лямки та пасмуга під грудьми добре підтримують та правильно розподіляють навантаження, забезпечуючи комфорт та зручність.

3. Натуральні матеріали, такі як хлопок, віскоза, бамбук, мікрофібра й еластин, не викликають подразнення й не стискають бюст, що збільшується впродовж вагітності.

4. Безшовні моделі підійдуть як жінкам із великим бюстом, так і з маленьким розміром. Такі варіанти забезпечують максимальний комфорт у будь-який час, дають можливість вільно рухатись та забезпечують добре самопочуття.

Вибір трусиків

Дуже важливо підібрати зручні та практичні трусики. Звичайна білизна може викликати дискомфорт, натирати та пережимати окремі ділянки.

Ось декілька варіантів для майбутніх мам:

  • трусики-шорти з низькою талією;
  • високі трусики, щоб підтримувати животик, який починає збільшуватися;
  • безшовні з натуральних чи еластичних матеріалів;
  • класичні з глибокою посадкою;
  • фантазійні стрінги з милими деталями й прикрасами.

Вибираючи білизну для майбутньої мами, необхідно звертати увагу на свої бажання, комфорт і розмір. Але у гардеробі нехай знайдеться місце не тільки повсякденним і зручним спортивним моделям, а також будуть сексуальні та спокусливі трусики й бюстгальтери. В нашому інтернет-магазині знайдуться різні фасони білизни на будь-який смак та розмір. Консультанти завжди прийдуть на допомогу, підкажуть, який варіант вам підійде найбільше. Наші ціни вас приємно здивують, адже вони достатньо демократичні.

Нижня білизна та інший одяг для вагітних є на сайті інтернет магазину Baby Light.