Нержавіюча сталь міцний, довговічний, стійкий до зовнішніх чинників матеріал. Саме тому, її обирають для виробництва промислових меблів: до прикладу, для кухонь кафе та ресторанів, їдалень, готелів. Замовити меблі з нержавіючої сталі в DSTO та інших компаніях, які спеціалізуються на їхньому виробництві, зовсім не складно. Та для початку розглянемо головні особливості, переваги та види такого умеблювання.

Основні “плюси” меблів з нержавіючої сталі:

 • Універсальність. З такого матеріалу виготовляють меблі різних видів та різного призначення. Адже він поєднує у собі естетичність та функціональність.
 • Гігієнічність. Нержавіючу сталь можна мити та дезінфікувати найрізноманітнішими способами, що дозволяє зберегти максимальну чистоту робочих поверхонь. Це надзвичайно важливо в кухнях закладів громадського харчування.
 • Міцність. Меблі з нержавійки витримують величезні навантаження, велику вагу. Тому на таких стільницях чи стелажах можна розміщувати габаритну кухонну техніку, ємності з продуктами харчування та багато іншого.
 • Стійкість до різноманітних зовнішніх чинників. Нержавійка чудово переносить різкі перепади температур, дію прямих сонячних променів та інші негативні фактори.
 • Простий догляд. З поверхні таких меблів дуже легко видалити будь-які плями: жирні, від кави та чаю. Або навіть від фарб, розчинників, матеріалів для ремонту.

До того ж меблі з нержавійки дуже гарно виглядають в кухонному інтер'єрі. Попри те, який стиль оздоблення ви обрали.

Що виготовляють з нержавіючої сталі: основні типи меблів

Найпопулярніший тип меблів з нержавійки це столи для приготування їжі. Для виготовлення таких столів використовується харчова нержавіюча сталь. Вона є на 100% безпечною для людини та не вступає в хімічну реакцію з продуктами харчування. Такі столи гарантують гігієнічність процесу приготування їжі та відповідають санітарним вимогам до закладів громадського харчування.

Також з нержавіючої сталі виготовляють:

 • Стелажі для зберігання продуктів (які не потребують холодильника), кухонного обладнання та іншого. Окрім кухонь закладів громадського харчування, такі стелажі можуть використовуватися в магазинах, на складах, СТО всюди, де є потреба зберігати велику кількість речей.
 • Шафи використовуються для зберігання обладнання, харчових продуктів в упаковках та ящиках. Шафи з харчової сталі використовують в кафе та ресторанах. З технічної на автосервісах, складах техніки.
 • Полиці для посуду та кухонного приладдя. Бувають різні за розмірами та особливостями кріплення.
 • Сушарки для посуду дозволяють легко та дотримуючись гігієнічних норм висушити як сервірувальний посуд, так і каструлі, сковорідки та інші габаритні предмети.
 • Мийки для посуду практичні та зручні у використанні. Підходять для будь-яких закладів харчування. Бувають найрізноманітніших розмірів, що дозволяє обрати оптимальний варіант.

Меблі з нержавіючої сталі використовуються в закладах громадського харчування та в промислових приміщеннях тому, що на 100% відповідають найсуворішим гігієнічним вимогам. Вони не підтримують горіння, можуть дезинфікуватися будь-якими способами, не деформуються на те не виділяють токсинів під впливом високих температур. А також є надзвичайно зручними та простими в обслуговуванні.

Як обрати меблі з нержавіючої сталі

Насправді це досить просто. Орієнтуйтеся на особливості вашого закладу, а також враховуйте призначення кожного з меблевих елементів. Важливо, щоб меблі, які використовуються для приготування їжі, були виготовлені з харчової нержавіючої сталі вона є максимально безпечною для людини. Для складів, СТО та інших об'єктів, які не пов'язані зі сферою харчування, підходять меблі з технічної нержавійки. У більшості випадків, вони коштують значно дешевше.

Також, замовляючи меблі з нержавіючої сталі, варто врахувати:

 • Габарити та особливості приміщення. Обов'язково проведіть точні заміри перед встановленням.
 • Вимоги до кожного з елементів меблів розмір (висота/ширина), особливості конструкції та інші.
 • Цінову політику компанії-постачальника. Порівняйте декілька варіантів, щоб знайти найбільш вигідний.
 • Відгуки про постачальника, в якого ви плануєте купувати меблі. Звертайтеся лише в надійні, перевірені компанії, які добре зарекомендували себе на ринку. Це буде запорукою вдалої покупки та відсутності проблем під час експлуатації меблів.

Пам'ятайте про те, що деякі компанії пропонують доставку меблів з подальшим встановленням. Це дуже зручно та допомагає зекономити ваш час. Бажаємо вдалого вибору!