Якщо ви хочете створювати діаграми Ганта онлайн, спробуйте онлайн сервіс Бітрікс24, який має безліч переваг перед аналогічними програмами. Бітрікс24 пропонує більше 35 бізнес-інструментів, корисних для управління проектами, роботи з клієнтами та управління командою. Доступні дві версії Бітрікс24: хмарна і локальна. Зручне мобільний додаток дозволяє управляти завданнями з будь-якого місця і з будь-якого пристрою. Бітрікс24 це повнофункціональна програма для управління проектами, тому ви можете створювати набагато більше, ніж просто діаграми Ганта - робочі групи, проекти, завдання, підзадачі, контрольні списки, шаблони завдань і вимірювати час, витрачений на виконання завдань.

Особливості та переваги:

  • По-перше, діаграми Ганта можна масштабувати, а шкалу часу легко змінити. По-друге, Бітрікс24 дозволяє створювати необмежену кількість діаграм Ганта.
  • Для графічного відображення ступеня виконання завдань діаграма дуже зручна, тому що - планувальник проектів, реалізований у вигляді стандартної стрічкової діаграми. Діаграма Ганта дозволяє зробити легко читаним навіть великомасштабний проект за рахунок візуального представлення тривалості всіх етапів і окремих завдань.
  • У Бітрікс24 діаграма Ганта підтримує 4 різних типи зв'язків. У спеціальному розділі можна організувати спільну роботу декількох співробітників над проектом, а також управляти процесом робіт.

Скористайтеся програмою Бітрікс 24 і отримаєте доступ до інструментів для управління клієнтами, завданнями і проектами, обслуговування клієнтів, внутрішнього спілкування і електронної комерції. Перетворіть свої електронні листи в завдання, події календаря або обговорення одним клацанням миші. Використовуйте друковані діаграми Ганта і візуальне управління проектами прямо зараз!