До вибору подарунків кожен ставиться по-своєму: хтось спрощує завдання й купує товар по акції в першому магазині, інші — відповідальні та завчасно продумують можливі варіанти презентів. У випадку з першою групою людей у дівчини виникає думка: “Краще б подарували гроші”. А з другими ситуація веселіша і слова “Тепер моє життя зміниться” звучать з вуст леді з захопленням.

Тож яким має бути ваш подарунок, щоб отримувачка йому зраділа? Перегляньте спочатку до якої категорії відноситься подруга чи кохана, а потім обирайте серед запропонованих ідей.

Для всіх жінок — подарунки враження

Це ті речі, які по-справжньому можуть здивувати вашу кохану, принести позитивні та незабутні емоції. Романтичний подарунок — політ на повітряній кулі чи побачення на даху багатоповерхівки. Дівчині, яка любить авто та швидкості — урок екстремального водіння (для вдосконалення водійських навичок). Ці та інші враження на суму від 300 грн знайдете на https://www.bodo.ua/emotsii-v-podarok/. Такі подарунки точно змінять її життя, оскільки подарують нові емоції.

Для принцеси

Леді складає враження крилатого ангела, щирі очі якого зазирають у саму душу, а сяюча посмішка не залишає нікого байдужим. Важко дізнатися скільки їй років, адже вона завжди виглядає неперевершено. Тому і подарунок має бути відповідний. Придбайте сертифікат в магазин косметики, одягу чи білизни, де дівчина самостійно підбере те, що потрібно. Або ж відправляйте її величність на доглядові б’юті-процедури для тіла в СПА-салон.

Активістка, комсомолка і просто красуня

Вона знає все про знижки, читає модні журнали, успішна на роботі й чудово ладнає з друзями. Банальний і нудний подарунок — не для неї. Їй необхідно щось сучасне та динамічне. Це може бути безпровідна зарядка для телефону чи навушники, іменний планер, майстер-клас із рукопашного бою або сертифікат на заняття зі стретчингу чи йоги.

Бізнеследі, яка встигає все і всюди

Це цілеспрямована жінка, яка точно знає, що хоче від життя. Їй можна дарувати предмети, які пов’язані з роботою та сприятимуть кращому виконанню її обов’язків (мобільні гаджети, навчання, майстер-класи) або ж речі, що підкреслюватимуть її жіночність (фруктовий букет, сертифікат в СПА, іменний клатч чи портрет).

Господиня

У її розумінні кухня — це не рабство, а любов і турбота про близьких людей. Дарувати необхідно подарунки, які зроблять побут легшим: ручний блендер, гриль, мультиварка, робот-пилосос, аромадиффузор. Крім того, нагадайте, що вона в першу чергу жінка: подаруйте сертифікат в салон краси, де зроблять макіяж і зачіску, або ж організуйте фотосесію в новому образі в стилі Fashion чи аркур.

Спортсменці

Дарувати спортивне приладдя — погана ідея. Якщо спорт — то її любов, то найчастіше дівчина займається в спортзалі, або ж все необхідне для домашнього спорту вже має. Тут треба проявити фантазію й запропонувати щось нове: урок по самообороні, заняття танцями або ж майстер-клас з приготування смачних страв правильного харчування.

Не забудьте порадувати кохану приємними компліментами, обіймами та ласкою — без цього жінка точно не зможе жити.