Для якісного створення сайтів необхідно продумати не тільки оригінальне оформлення, правильно зверстати і заповнити його унікальним контентом. Щоб інтернет-ресурс працював на результат, а бізнес за допомогою сайту проквітав, приносячи стабільний регулярний дохід, його повинні знаходити користувачі. Як відомо, близько 90% людей користуються пошуковими системами для пошуку необхідної інформації за ключовими запитами. Швидше за все, ви самі неодноразово використовували пошукові системи Google, Яндекс, Рамблер та інші, тому важливо, щоб актуальний і унікальний контент вашого сайту знаходився на перших позиціях видачі результату.

Як зробити так, щоб інтернет-ресурс знаходили тисячі користувачів мережі? Вам зможе допомогти команда професіоналів, якими є фахівці компанії IST.Group. Просування сайту - одна з найважливіших задач, яку ми можемо виконати в найкоротші терміни так, щоб ви отримали дійсно ефективний результат.

Оскільки переважний відсоток користувачів пошукових систем відвідують лише перші 2-3 сторінки, більшість з яких відкривають тільки перші 10 запитів, важливо, щоб ваш ресурс займав саме ці позиції. Таким чином зможете залучити на інтернет-ресурс величезну кількість відвідувачів, зацікавлених у придбанні вашого продукту, товарів і послуг. Команда фахівців IST.Group гарантує просування вашого сайту, хоча розкрутка сайту та динамічний процес, що вимагає постійної підтримки.

Фахівці компанії IST.Group зосереджують свої знання і вміння на те, щоб просування сайтів допомагало ефективному розвитку бізнесу та залучення цільової аудиторії покупців ваших товарів або послуг. Для якісного просування наші фахівці аналізують конкуруючі тематики, щоб обрати певний напрям і спосіб розкрутки ресурсу.

Просування сайтів може бути важливо для агентств нерухомості, але окрім сайту агентства мають потребу у інших важливих речах, зокрема пошуку та веденні облілку об'єктів, ці задачі може виконати сучасне програмне забезпечення. Наша команда також надає послуги створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/, як приклад можно згадати що є програма для ріелторів IST.Realtor, яка максимально автоматизує повсякденні дії і таким чином економить багато часу для ріелторів, який вони можуть витратити більш раціонально.

Просування сайту для розкрутки бізнесу - це реальний спосіб знайти великий потік клієнтів і підвищити рівень прибутку до максимальних показників. Якщо ви вирішили таким чином заявити про себе, можете скористатися послугами компанії IST.Group, яка допоможе в:

  • SEO-просуванні вашого інтернет-ресурсу;

  • Візьме на себе розкрутку сайту за допомогою контекстної реклами;

  • Займеться просуванням сайту в соціальних мережах;

  • Виконає SEO-аудит ресурсу та наповнить його унікальними читабельними текстами.

Постійне вдосконалення технології створення ресурсів, навчання новим навичкам і вмінням - все це дає право назвати IST.Group надійним помічником для того, щоб заявити про себе на інтернет-майданчиках.