Фронтальний навантажувач - одне з незамінних пристроїв в сучасному господарстві, без якого неможливо обійтися. Сфера і область застосування цього виду техніки дуже широка, оскільки фронтальний навантажувач з відповідним обладнанням може використовуватися в комунальному господарстві, в будівельному секторі, для виконання робіт в дорожньому будівництві і інших областях. Якщо ви зацікавлені в покупці, варто скористатися пропозицією машинобудівного заводу SUNFLOROMASH, де випускається навантажувач фронтальний торгової марки Strong в декількох модифікаціях. Обидві моделі оснащені гідравлічними системами власної розробки, в тому числі має гідро розподільники, спеціально розроблені для потреб фронтальних навантажувачів.

Пропозиція включає:

  • Фронтальний навантажувач призначений для тракторів класу 1,4 з потужністю двигуна від 60 до 120 к.с. Використовується для транспортування та перевантаження будівельних сипучих матеріалів, а також для землеробних робіт.
  • Фронтальний навантажувач серіі StrongXL відрізняється поліпшеною висотою підйому стріли підходить для будь-яких видів тракторів імпортного виробництва з потужністю від 120 до 220 к.с.

Фронтальні навантажувачі - дуже універсальні пристрої. Що потрібно врахувати при виборі?

Вибираючи фронтальний навантажувач, в першу чергу слід враховувати його призначення і потужність трактора. Стійкість і маневреність всього обладнання має велике значення як і розмір трактора. Крім того, ефективність його гідравлічної системи також важлива. Ще один важливий параметр - це розмір циліндрів і тиск масла в гідросистемі. Від цих параметрів залежить підйомна сила устаткування. Якщо ви плануєте інтенсивно використовувати навантажувач, слід подумати про придбання пристрою, який не тільки має дуже хороші робочі параметри, а й оснащено елементами, що підвищують комфорт і ефективність роботи.

Особливості техніки:

  • Фронтальний навантажувач ТМ Strong створен з урахуванням новітніх рішень, які впливають не тільки на комфорт використання, але і на меншу схильність до поломок.
  • У ньому використовуються різні пристосування для високої продуктивності, включаючи нову систему муфт, яка забезпечує безпеку та швидкість. Це рішення гарантує довгі роки безвідмовної експлуатації.

Скористайтеся вигідною пропозицією машинобудівного заводу SUNFLOROMASH і оформляйте замовлення. Якщо у вас є питання і вам потрібна консультація, телефонуйте прямо цю годину!