Сонячне світло — відмінний спосіб отримати майже безкоштовну електрику. Тому не дивно, що все більше і більше людей вважають за краще користуватися перевагами фотоелектричних установок.

Що таке сонячні батареї?

Термін "сонячна панель" може відноситися до широкого спектру технологій. Він часто використовується взаємозамінно між панелями, що виробляють електрику, і тими, які виробляють тепло. Панелі, що виробляють електрику, називаються "сонячними фотоелектричними модулями". Це панелі з матеріалів, які під впливом світла генерують постійний струм. При покупці сонячних панелей вам потрібно подумати про те, чи хочете ви мати електричну систему (фотоелектричні панелі) або систему нагріву води (сонячні теплові панелі). Також знадобиться якісний автономний інвертор https://www.solargarden.com.ua/product-category/avtonomni-invertory/.

Які існують типи фотоелектричних панелей?

Існує безліч різних технологій і фотоелектричних продуктів. Продуктивність і вартість даних різняться. Найбільш популярними фотоелектричними технологіями є:  • Монокристалічні кремнієві панелі: найбільш ефективні комерційні сонячні панелі.
  • Полікристалічні кремнієві панелі: трохи менш ефективні, але дешевші.
  • Тонкоплівкові панелі: включають в себе ряд технологій і методів виготовлення. Їм часто віддають перевагу через привабливий зовнішній вигляд.

Фотоелектричні модулі на основі кремнію є найбільш широко використовуваними, що становить понад 90% світового ринку. Розглядаючи установку фотоелектричних панелей на даху, ви зазвичай будете обмежені продуктами, пропонованими окремими установниками.

сонячні батареї

Скільки електроенергії будуть генерувати сонячні батареї?

Кількість електроенергії, виробленої в рік, буде залежати від ряду факторів, включаючи вибране обладнання, розмір системи, географічне положення і напрямок, в якому встановлені панелі. Для найпопулярніших кремнієвих сонячних панелей зазвичай 1 м2 панелей генерує ~150 Вт потужності в ясний сонячний день (достатньо для живлення ноутбука). Домашня система розміром 20 м2 (~3 кВт) буде генерувати близько 2600 кВт-год електроенергії на рік, якщо вона правильно розташована

Де виробляються сонячні батареї?

Більшість сонячних панелей виробляються в Азії (в основному в Китаї та Тайвані), але також існують європейські та американські виробники. Компоненти для сонячних панелей та іншого обладнання, що використовуються в установці, надходять з усього світу.

Як максимізувати кількість електроенергії?

Проста міра полягає в тому, щоб встановити тумблер, який перенаправляє невикористану електрику на нагрів води в резервуарі. Таким чином, частина енергії, що генерується, зберігається у вигляді гарячої води, яку ви можете використовувати пізніше.

сонячні батареї

Більш складний варіант — встановити фотоелектричну систему, яка спрямована не на південь, а на захід або схід. Це дасть вам більше енергії вранці або ввечері, коли буде більше попиту. Однак система, орієнтована на схід або захід, буде генерувати менше енергії протягом року, ніж система, орієнтована на південь.