Коли потрібні гроші на карту терміново, нема часу на пошук надійних кредиторів, перевірку кожної компанії, проходження реєстрації, подачу заявки та очікування схвалення. Якщо організація відхилить заявку, доведеться повторювати цю процедуру спочатку. Сервіс Groshman бере на себе рутинні завдання з пошуку та вивчення компаній, пропонуючи швидке та безпечне отримання позик онлайн на карту.

Як працює індивідуальний підбір програм кредитування

Перед додаванням в систему кожна фінансова установа проходить ретельну перевірку по ряду факторів, враховуючи вільний доступ до юридичної інформації, надійний захист особистих та платіжних даних, відсутність прихованих платежів та комісій. Кожна пропозиція від кредиторів має чіткий опис умов та вимог до позичальників.

Щоб отримати гроші на карту терміново на сервісі https://groshman.com.ua, новому клієнтові потрібно зробити наступне:

  1. Створити особистий кабінет. На сторінці реєстрації потрібно вказати номер телефону та пароль.

  2. Заповнити анкету позичальника. Для підвищення шансів на схвалення позики онлайн знадобиться докладно відповісти на кожне питання в анкеті.

  3. Додати платіжні дані. В особистому кабінеті потрібно вказати дані банківської картки.

  4. Вибрати пропозицію. Потрібно вказати необхідну суму та зручні терміни погашення платежів. Система підбере позики онлайн з максимальною ймовірністю схвалення, а вам залишиться вибрати одну або кілька пропозицій.

  5. Отримати гроші. Після вибору компанії знадобиться підписати електронний кредитний договір та отримати гроші на карту терміново.

Для закриття кредиту можна скористатися раніше закріпленої платіжною карткою, платіжними терміналами або переказом через касу будь-якого банку України. Якщо не вдається вчасно повернути позикові кошти, можна виплатити тільки нараховані відсотки, після чого вибрати нову дату погашення платежів.

Які умови отримання позики онлайн через сервіс Groshman

При першому зверненні можна взяти в борг до 7 000 гривень, при повторних – до 30 000 грн. Для нових клієнтів діє спеціальна ставка – 0.9% на добу. На користування позиковими коштами дається від 5-7 до 30 днів з можливістю продовження термінів.

Щоб отримати гроші на карту терміново без відмови, потрібно відповідати наступним вимогам фінансових компаній:

  • громадянство – Україна;

  • вік – від 18 до 65 років;

  • документи – паспорт та ідентифікаційний код;

  • контакти – мобільний телефон та електронна пошта;

  • спосіб отримання грошей – активна карта будь-якого українського банку.

Скористатися послугою індивідуального підбору позик онлайн можуть люди, які навчаються в середніх або вищих навчальних закладах, отримують пенсію по інвалідності або віку, працевлаштовані неофіційно. А позичальникам з поганою кредитною історією оформлення та своєчасне закриття позики дасть можливість підвищити рейтинг, відкривши доступ до великих кредитів на вигідних умовах.

Список компаній в системі Groshman регулярно оновлюється, завдяки чому можна отримати актуальні пропозиції. Якщо виникнуть запитання щодо реєстрації, одержання грошей на карту терміново або закриття кредиту, то співробітники служби підтримки готові допомогти через телефон, електронну пошту або повідомлення в соціальних мережах.