Інтернет-магазин, крім можливості продажу, часто є ще і вітриною компанії. Зовнішній вигляд магазину так само важливий, як і сам товар, який він пропонує. У наші дні, зі швидким розвитком технологій, магазини стають все більш привабливими, мають широкі можливості та привабливу графіку. Згідно з дослідженнями, в перші секунди після того, як покупець входить в магазин, він оцінює його, в тому числі та найголовніше, його зовнішній вигляд. Якщо магазин непривабливий, великий ризик, що покупець піде з сайту і пошукає іншу пропозицію. Добре продумана і функціональне планування магазина - одна з найважливіших складових утримання покупця в магазині.

Власний інтернет-магазин

Чи не кожен володіє знаннями і навичками програмування, так що створити привабливий сайт не так то й просто. На щастя сьогодні пропонують готові шаблони інтернет-магазинів, які можна підібрати під свій товар. Виберіть шаблон інтернет-магазину, відповідний вашим потребам, і отримаєте сучасний вигляд, що підтримує продажу. Серед готових пропозицій ви знайдете шаблони інтернет-магазину для дитячої, автомобільної, домашньої, садової та інших галузей. Всі шаблони для інтернет-магазинів гарантують зручність покупок на будь-якому пристрої - комп'ютері, телефоні або планшеті, а також підтримує позиціювання.

Покупки в інтернет-магазині

Ми живемо швидко і тому цінуємо свій час. Шопінг — не виняток. Все більше і більше людей, особливо молодих, вважають за краще робити покупки в Інтернеті. Таку можливість пропонують мережеві магазини, але, як ми вже згадували, ціни у них зазвичай вище, ніж в незалежних магазинах. Останні ж розвивають свою діяльність в основному в Інтернеті. Це дозволяє значно знизити витрати на утримання магазину, а це впливає на маржу, яку вони стягують при продажу товарів. Крім більш низьких цін, доставка по почті пропонує інші переваги. Зручність здійснення покупок, не виходячи з власного будинку в будь-який час, навіть посеред ночі, є плюсом для тих, у кого немає часу протягом тижня робити покупки і хто воліє проводити суботу відпочиваючи, а не бігати по магазинах.

Платформа продажів

Багато підприємців уникають розширення своєї діяльності шляхом електронної комерції з прозаїчних причини, які полягають у відсутності відповідних технологічних знань або готовність інвестувати в сучасні веб-сайти, якими керують кваліфіковані співробітники. Саме тому на ринку існують інноваційні торгові майданчики, якими можуть користуватися власники компаній з різних галузей. Після належної реєстрації їх продукти можуть бути доступні на зовнішньому веб-сайті, без необхідності самостійно займатися логістикою продажів своїх статей. Продавцю потрібно тільки підтримувати пропозицію в актуальному стані.